Jak wyglądać pięknie i nie zwariować?

Jak wyglądać pięknie i nie zwariować?

50.4K Reads 4K Votes 25 Part Story
Elina By kochamVee Updated Sep 01

Jak mieć zadbaną, zdrową cerę? Co zrobić żeby włosy nie wypadały? Jak zapuścić paznokcie? Które kosmetyki są dla mnie dobre i dlaczego? Doradzę wam w typowo kobiecych sprawach, postaram się pomóc jak tylko potrafię. Pytajcie o co chcecie, podsuwajcie pomysły na rozdziały :)

Od miesiąca stosuje krem na dzień o bardzo kreatywnej nazwie "Niszcz Pryszcz", który rzeczywiście działa tak, jak nazwa wskazuje. Na mojej twarzy od czasu do czasu pojawiają się drobne niedoskonałości, ale tak to wszystko wyleczyłam.
               Niestety, jest dość drogi, bo kosztuje ok. 40zł.
Eleonore4 Eleonore4 Aug 28, 2016
Tak nawiasem mówiąc, na wszelkie wypryski, zadrapania polecam żyworódkę w płynie, wszystko ładnie się goi i szybko znika ;)
Dzuliii Dzuliii Aug 18, 2016
Zawsze można go sprzrdać :) Albo komuś oddać, komu sie sprawdzi
maybeimsage maybeimsage Dec 19, 2016
Ciekawy rozdział. Coś czuje ,ze będzie mi się przyjemnie czytać.
Ja mam krem na noc w której składzie jest mocny alkohol , kiedy nakładam mega piecze,ale działa i jeśli używam regularnie to nie mam problemów z trądzikiem. Jedyny minus jest taki że bardzo wysusza skórę i rano trzeba używać kremu nawilżającego.
bjutigerlxoxo bjutigerlxoxo May 31, 2016
Zrób rozdział o paznokciach. Bardzo często mi się łamią, Stosuje różne odżywki, ale mi nie pomagają ;c Ostatnio są w okropnym stanie