NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Tehlikeli Liseliler (Düzenleniyor)

Tehlikeli Liseliler (Düzenleniyor)

87.7K Reads 2.7K Votes 19 Part Story
ESEN ER By esennner Updated Apr 19

Elimdeki çiçeği koydum toprağına diğer elimle yazılı olan isminin mermerini okşarken. Elimi yavaşça aşağı indirip toprağını okşadım ısınsın diye. Üşüdüyordur şimdi oralarda tek başına.

Başını her sinirlendiğinde okşayan da yoktur artık. Avucumda ki toprağı sıkarken bir damla gözyaşım, su oldu onun toprağına. Hıçkırıklarım geldi ardından, müzik oldu onun mezarında. 

"Yüzme bilmeden daha, deniz görmeden. Hiç güneşte yanmadan, şimdi ölmek        istemem bir kalbi sarmadan." hıçkırıklarım daha da artarken onun yanımda olmayışını hissettim derinliklerime kadar. Bana hitap ettiği şarkıyı mırıldanmaya devam ettim gözlerimi kapatıp. 

"Aşkı tatmadan daha, onla sarhoş olmadan. Hiç sevişmeden daha, şimdi ölmek istemem daha hiç gülmeden. Çoban yıldızı..." gözyaşlarım durmaksızın yüzüme akın ederken sümüğümü çekip ayağa kalktım. 

"Bu çoban yıldızı'nın gözü serserim, senden başka kimseyi görmeyecek. Bana ilkleri yaşatan sendin, sonları yaşatan yine sen olacaksın başkası değil." mezarın yanında duran bavulumun kulpuna sardım parmaklarımı. Son kez baktım sevdiğimin mezarına. Elimle bavulu kaldırdığım an arkamı döndüm. İstanbul benim için artık bitmişti. 

Yeni hayatım, yeni gerçeklerim tekrardan başka bir şehirde yeniden var olacaktı.

serenygt serenygt Jan 19
Bir şey merek ediyorum bölümler yazılmamış mı yoksa kaldırılıp düzenleniyor mu