Into you

Into you

59.3K Reads 4.3K Votes 64 Part Story
_perfect.stranger._ By AdelaKmecov Updated Mar 02

Oprela som sa lakťami o obe strany umývadla. Nie je divné, že som na seba takto naposledy zízala, keď ma pristihol a videl tie modriny? Nepatrne zavadím rukami o lem trička, ktorý jemne vytiahnem nahor.
-Som rád, že sa to zahojilo,- ozve sa zrazu jeho hlas. Zodvihnem pohľad k jeho odrazu v zrkadle.  Stojí za mnou a jemne drží moje boky pri svojom tele. Na moment nadviažem očný kontakt a hneď na to ho aj preruším a opravím si tričko. Nechcem na to myslieť. Nechcem, aby sa mi vracali tie nepekné spomienky, ktoré začínajú práve NÍM Teraz som niekde celkom inde. Obaja sme... Pomaly som sa k nemu otočila s úmyslom potichu okolo neho prejsť, avšak pán x ma trochu iné plány, keď ma jeho ruka zastavila v pohybe.
-Kiara jaa, dúfam že chápeš, že to čo som ti včera povedal....že to čo so robil a ako som žil...dúfam, že vieš, že to skončilo. Už taký viac nie som a chcem aby si vedela, že so mnou si v bezpečí a tiež že, ja bez teba nie,- posledné slová šepol a dlaňou ma pohladil po líci. Neprestajne som mu hľadela do očí. Pár krát som zaklipkala očami aby som zahnala slzy pri spomienkach, že môj chlapec niekoho zabil. Privrela som k sebe tesnejšie viečka, pričom sa mi skotúľali dole lícom neposlušné slzy.
-Nechcem o teba prísť kvôli svojej minulosti. Nechcem stratiť zmysel svojho života, svoje slnko vo chvíľach, keď sa zdá byť všetko stratené. Nechcem prísť o všetko čo mám.- zotrel mi ich a oprel si svoje čelo o to moje. Jeho ruky našli tie moje. Preplietol si so mnou prsty na oboch rukách.
-Milujem ťa Kiara,- šepol v nebezpečnej blízkosti mojich pier. Vždy budem.

Ľudia sa menia. Menia povahy tváre, vymieňajú si masky. Ako ich dokážeš vo svete od seba rozlíšiť???Prosím vás o trpezlivosť. Príbeh,verím že vás ďalšími časťami zaujme,avsak varujem vás, prvé z tých, neprešli úpravou. 🙈

  • alone
  • boys
  • hate
  • love
  • paint
  • realfriends
nelus4 nelus4 Jun 02, 2016
Zatiaľ super príbeh. Tak ako všetky ostatné tvoje príbehy 😍😍
- - Jun 02, 2016
Tento pribeh ma dost zaujal a uz sa tesim na dalsiu cast:-) :-) :-)
XOcaraspenceXO XOcaraspenceXO Jan 03, 2017
Máš super štýl písania. Zatiaľ sa mi to páčilo 😘😂
Zuzu1228 Zuzu1228 Aug 02, 2016
Ako tam dávaš to obsadenie?? A prosím nekukla by si sa na môj príbeh?? Má len dve časti ale Neva ešte si ho nikto nekukla ale asi je to normálne keď začínam ale chcela by som počuť tvoj nazor
OliwwwiA OliwwwiA Jun 02, 2016
Zatiaľ sa mi veľmi páči! :) Len taká malá rada-Z toho napr. Rozbolela ho z toho hlava. Myslím rozdiel používania Z a S. Nechcem ti zle dúfam, že to pochopíš ako radu a nie ako vystavovanie sa. :) Určite pokračuj! ;)
LenkaGersicova LenkaGersicova Mar 06, 2017
Ľutujem Kláru. viem aké je to byť šikanovaná. inač super príbeh.