NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Revival

Revival

30.1K Reads 2.4K Votes 26 Part Story
halonili By maaryysiaa Completed

Minęły dwa lata od powrotu Alex do Los Angeles, dziewczyna ukończyła szkołę i całkowicie zapomniała o Luke'u Hemmingsie - jej dawnej miłości. Mimo, że dziewczyna chciała zacząć od nowa i pozbyć się dawnego, trudnego życia, nie wszystko poszło zgodnie z jej myślą. Okoliczności i prawda, którą odkryła zmusiły ją do powrotu do niebezpiecznego życia. Wyścigi, morderstwa i ucieczki przed policją to jej codzienność, a wszystko utrudnia fakt, że dziewczyna musi ukrywać to przed swoim chłopakiem - Jackiem. Przeszłość stała się wspomnieniem, a to co kiedyś czyniło ją delikatną i niewinną, teraz wyparowało. Dawna Alex odeszła wraz z wszystkim co kiedyś się dla niej liczyło. Luke, natomiast, nie mógł zapomnieć o dawnej miłości, do czasu kiedy coś w nim pękło i przestał być dawnym, kochanym chłopakiem. 
Wszystko zmienia się gdy ich światy ponownie kolidują się, a przeszłość uderza w nich z podwójną siłą, bo nic już nie jest takie same, nikt nie jest już dawnym sobą. 
Teraz nikt nie może spać spokojnie, każdy musi pamiętać o tym, że za rogiem czyhać może ogromne niebezpieczeństwo, które czeka, aby uderzyć i zniszczyć.
Bo wszystko się zmieniło.

Kontynuacja znanej już Wam opowieści "Lost".

~~~

Okładkę wykonała: minorii234

zjedzfrytkekundlu zjedzfrytkekundlu Jun 06, 2016
To jest mega przeczytałam dziś wszystko na fiZyce i informatyce dziś :')
linkakarolinkaGM linkakarolinkaGM Aug 16, 2016
Powiedz mi, dlaczego jak czytam tą książkę to placze jak jakiś zjeb??? Tego nie,mozna nazwac płaczem. Ja wręcz wyje. 
               Super ksiazka 😍😍😍
natix14 natix14 May 31, 2016
Już nie mogę się doczekać rozdziału. Bo pierwsza część był świetna :-)