Revival

Revival

35.4K Reads 2.6K Votes 26 Part Story
halonili By maaryysiaa Completed

Minęły dwa lata od powrotu Alex do Los Angeles, dziewczyna ukończyła szkołę i całkowicie zapomniała o Luke'u Hemmingsie - jej dawnej miłości. Mimo, że dziewczyna chciała zacząć od nowa i pozbyć się dawnego, trudnego życia, nie wszystko poszło zgodnie z jej myślą. Okoliczności i prawda, którą odkryła zmusiły ją do powrotu do niebezpiecznego życia. Wyścigi, morderstwa i ucieczki przed policją to jej codzienność, a wszystko utrudnia fakt, że dziewczyna musi ukrywać to przed swoim chłopakiem - Jackiem. Przeszłość stała się wspomnieniem, a to co kiedyś czyniło ją delikatną i niewinną, teraz wyparowało. Dawna Alex odeszła wraz z wszystkim co kiedyś się dla niej liczyło. Luke, natomiast, nie mógł zapomnieć o dawnej miłości, do czasu kiedy coś w nim pękło i przestał być dawnym, kochanym chłopakiem. 
Wszystko zmienia się gdy ich światy ponownie kolidują się, a przeszłość uderza w nich z podwójną siłą, bo nic już nie jest takie same, nikt nie jest już dawnym sobą. 
Teraz nikt nie może spać spokojnie, każdy musi pamiętać o tym, że za rogiem czyhać może ogromne niebezpieczeństwo, które czeka, aby uderzyć i zniszczyć.
Bo wszystko się zmieniło.

Kontynuacja znanej już Wam opowieści "Lost".

~~~

Okładkę wykonała: minorii234

 • 5sos
 • kontynuacja
 • lost
 • revival
 • tajemnica
 • thriller
zjedzfrytkekundlu zjedzfrytkekundlu Jun 06, 2016
To jest mega przeczytałam dziś wszystko na fiZyce i informatyce dziś :')
linkakarolinkaGM linkakarolinkaGM Aug 16, 2016
Powiedz mi, dlaczego jak czytam tą książkę to placze jak jakiś zjeb??? Tego nie,mozna nazwac płaczem. Ja wręcz wyje. 
               Super ksiazka 😍😍😍
natix14 natix14 May 31, 2016
Już nie mogę się doczekać rozdziału. Bo pierwsza część był świetna :-)