NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Rüya

Rüya

106K Reads 4.8K Votes 35 Part Story
RABİA By rabiac Updated 5 days ago

19 yaşında genç bir kızın yaşadıkları bunlar. istemeyerk gittiği barda çok içtiği ve fazlasıyla sarhoş olduğu için hayatının mahvolması.kendinde değildi. ne yaptığını ne dediğini bile bilmiyordu. masum kızımız benliğini kaybetmişti. kendisinin bile yabancı olduğu bir insan onun yerine gelmişti.
             
             bir erkeğin elini tutmaya bile korkan ve oldukça utanan kızımız hiç tanımadığımız bir adamla birlikte oluyor. tabi bunları yaparken kendinde bile değil. sabah kendini bomboş ve kocaman bir yatakta çıplak bir şekilde yatarken buluyor. başta ne olduğunu anlamayan kız çarşafın üstünde gördüğü kırmızı leke ile her şeyin farkına varıyor.
             
             adını-sanını bilmediği bir erkek ile yabancı olduğu bir bar odasında yüzlerce kişinin birlikte olduğu bir yatakta birlikte oluyor. ve bu birlikte oluş onun hayatını mahvediyor. tek hayali idi onun bedenini sevdiği adama vermek. ama maalesef öyle olmamıştı. ismini bile bilemediği bir adam ile kendinde olmadığı bir gece birlikte oluyordu.
             
             peki bu iş burada böylece bitiyor muydu? tabi ki hayır. birde bu işin sonucu vardı. bebek. annesi beli babası belli olamayan masum ve küçük bir bebek. peki ne olacaktı bu bebeğe. 
             
             annesi tarafından ölüme mi terk edilecekti?
             
             yoksa;
             
             bir kaza sonucu olmuş bir bebek olarak babasız dünyaya mı gelecekti...
             
             kim bilir belki iki şıkta olmaz ortak bir yol bulunurdu...
             
             
             **************
  KAPAK TASARIM : didemonratt

Aslında hikaye güzel ama yazar bence yazım kurallarına daha dikkat et ve büyük harfle yazmaya özen göster bazıları göze batıyor
@rabiac bana mesaj atmışsın fakat ben mesaj atamıyorum kitap kapağı yapıyorum. Bununla ilgili olan kitabıma bilgileri yorum olarak yazıp (şartları ve yazman gerekenleri kitabın ilk bölümünden öğrenebilirsin) şartları yerine getirirsen yapabilirim...😊
elay_1 elay_1 Sep 18, 2016
Canım beğendim ama çok yazım hatasi var bu arada sende benim hikayemi okursan karşılıklı oy yapabiliriz
galxy-317 galxy-317 Jan 02
Nedwn kendimi kötü hissettim teen wolf u bir ben mi izlemiyorum
akre1905 akre1905 Dec 25, 2016
Acaba kaybolan ikizim olabilirmisin yazarcım ismimiz bile aynı