Dcera Nebes

Dcera Nebes

209K Reads 23.6K Votes 49 Part Story
Kass By KasandraMcB Completed

Riley Jordanová, dítě vychovávané ulicí, je svéhlavá lehce praštěná a umíněná teenagerka, která má na celém světě jediného přítele, a tím je přes dvě stě let starý duch. Ve snaze pomoci mu na onen svět, se uprostřed noci společně vydají na staré sídlo, kde chtějí pátrat po stopách Christianovi minulosti. 
Jejich plány jim však zhatí odporná nelidská zrůda a novodobý samuraj, kteří svedou krvavou bitvu přímo před paralyzovanou Riley. Ta se v domnění, že už jí zbývá jen několik málo vteřin, pomalu loučí se životem. Ten s ní má však ještě velké plány a tak se Riley ocitá ve zcela novém a doposud neznámém světě, kde ji čeká cesta plná překážek, tvrdých ran, ale i malých vítězství, která ji nakonec dovede k tomu, co celý život hledá.

Přepsaná a upravená verze je k dostání na https://makniha.cz/books/dcera-nebes-2/

Za nádherný cover musím poděkovat -Langdon-  takže pokud si nebudete vědět rady, určitě ji napište a mrkněte na její profil ;)

1.9.2016 # 3 ve fantasy
3.9.2016 # 2 ve fantasy
8.9.2016 # 1 ve fantasy

  • anděl
  • demon
  • fantasy
  • magic
  • nadpřirozeno
  • wattys2016
  • život
Reperka Reperka May 31
Celé jsem to přečetla. Uff byla to fuška... 😃 ale ty kapitoly jsou vážně super!! Proč nejsi spisovatelka? Já mám divný příběh ale ty jsou vážně epic!!
- - Apr 13
:) musím říct, že mě to nadchlo, ale - bohužel jsem člověk, který vidí i drobnou chybku na míle daleko (sama je občas ale mívám) - pozor na překlepy :) sem vs. jsem, mě vs. mně apod :) ale jinak dobrý
sparrowie sparrowie Nov 26
Už začátek si mě získal🤭 těším se na další kapitoly😄
- - Apr 13
:) tohle se mi docela líbí! :) vím, že je to už starší, ale je to docela originální nápad, ačkoliv už dost lidí zpracovalo téma na pomáhání duchů :) určitě budu pokračovat v čtení
Ahoj Kass, po první kapitole jsi mě nadchla..tak uvidíme dál,  zas písnu: -) BellaSmile
Mne překvapuje jak někdo tak hezky může psát. Jsem z toho pryč