For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Snapchat/BAIGTA

Snapchat/BAIGTA

76.3K Reads 4.3K Votes 70 Part Story
haracs By haracs Completed

Ji modelis.
Jis garsios grupės narys.
Ji negali atsiginti vaikinų  dėmesio.
Jis negali atsiginti merginų dėmesio.
Ji nesidomi muzikos industrija.
Jis nesidomi mados industrija.
Jie abu visada eina iškėlę galvas todėl, net nepastebi parduotuvių lentynų, kurios nukrautos žurnalų,kurių viršelius puošę jų veidai.
Jie siunčia vienas kitam savo nuotraukas per vaikišką snapchat programėlę, nors jų nuotraukos puošia ne tik žurnalus, bet ir yra reklaminiuose plakatuose , televizoriuje,internete. 
Jie tokie akli ,nors viskas jiems prieš nosį.

Skaitytojai:

WhiteSuperAngel
Sep 02, 2016

Omg!!! Čia buvo pati tobuliausia pabaiga kokios net negalėjau įsivaizduoti 😍😍😍 tiek daug gražių ir tiesos, ir tiek daug prasmingų žodžių... negaliu... net susigraudinau 🙈 buvo to-bu-la! 💞 Nenustok kurti istorijų!

Melanijan
Feb 23, 2017

Apsiverkiau. Ji tokia tobula. Padėjo man suprati labai daug ką. <...>Šia tavo istorija perskaičiau per dieną, o ant pabaigos nesulaikius ašarų pradėjau verkti. Labai faina tavo isto

Story_princess0523
Sep 03, 2016

Wow. Net apsiverkiau :') Ši istorija buvo ir yra viena iš tobuliausių. Nuostabiai rašai taip ir toliu ,mergyt:)

ziedej
Aug 07, 2016

<...> bett žiauriaii idomi isto gal užvakar ar prieš 3 dienas pradėjau skaityti ir tiesiog negalėjau nustot bet privalėdavau nes turiu užknisantį brolį -.- taigi tiesiog wow... net neturiu šiaip žodžių nežinau tiesiog nesu dar net tokios geros isto skaičius ta prasme čia yra visko ir tiesiog žiauriaii idomu.

ziedej
Aug 07, 2016
whatttt. .. okey pripažinsiu vos neapsiverkiau tiesiog ta daina nieko nepagelbėjo tai tik darė viską dar blogiau tiesiog nu wtf negaliu patikėt kaip viskas susiklostė <...>  tiesiog liūdna idomu ir užkrečianti kažkuom tai dalis bett tiesiog tobula.. Laukiu nesulaukiu dar ką ji pasirinks pagaliau ta dalis jau numanau bus žiauriaii idomi nes bus sudaužyta širdis o gal ir kelios.. :D

  • fanfiction
  • gigihadid
  • haracs
  • harrystyles
  • love
  • niallharon
  • snapchat
  • wattys2017

No comments listed yet.