Královna lidu

Královna lidu

12.3K Reads 823 Votes 11 Part Story
makena16 By makena16 Updated Oct 11

Její matka byla vůdcem zbojníků, její otec zase baron Calverských skal. Z jejich vzájemné lásky vznikla ona. Dívka s velkým potenciálem. Jenže doba se opět změnila. Už nebyla klidná a začala opět zuřit válka mezi královskou rodinou. Dynastie králů musí pokračovat, jenže ona odmítá přijmout to co jí je nabízené. Lid ji miluje stejně jako její předchůdkyně, ale ona si chce vybrat svoji životní cestu sama, i když  jí byl přislíben jiný osud. Dokáže se sama prodrat životem šlechtičny milované lidem, když jí život stále hází klacky pod nohy?

  • historicke
Mas moc krasne pribehy, ale jedno je skoda. Kdybys to psala spisovnou cestinou, bylo by to o mnoho lepsi, nez kdyz pouzivas nareci.  A samozrejme si dat pozor na pravopis. Protoze to ti totiz chybi k dokonalosti. ;)
Luvia8 Luvia8 Jun 10, 2016
Vypadá to na dobře rozjetej příběh :).... Bylo by docela fajn kdyby se tam objevila Kera a udělala ze své dcery poslední kněžku, a možná taky něco o tom jestli pomstila svou rodinu. :D
MijamiMysel MijamiMysel May 22, 2016
Moc děkuji za pokračování , těším se na další část. :-3
mecijop mecijop May 21, 2016
je tu strašně moc jmen která jsem pravděpodobně zapoměl
Včera jsem kvůli konci 1.dílu nemohla usnout, ale teď se nemůžu dočkat až začnu číst příběh o její dceři. Moc děkuji za pokračování.
- - May 29, 2016
Vážně super!! :) akorát bych si asi měla přečíst příběh s Kerou (aspoň doufám že jsem jméno nepopletla), těším se na další díl :)