V.I.P.

V.I.P.

106K Reads 5.6K Votes 58 Part Story
Nikola Francová By NikolaFrancov Completed

,,Pojďte do vody, přece tu nebudete, jen tak ležet?" rozhlédla se kolem sebe. Nikdo jí však neodpověděl. 
,,No ták. Michale, aspoň ty si pojď se mnou zaplavat.
,,Dej mi pokoj," odsekl jí bez toho, aby se na ní podíval. To jí naštvalo. Odešla zpět k vodě. Cestou si vypůjčila od děti kyblíček, ze kterého si dělali hrad. Nabrala do něj vodu a šla zpátky k Michalovi. Znova se ho zeptala, jestli půjde do vody. Odpověď zněla stejně, jen tón hlasu byl více ospalejší. Bára vzala kyblík a všechen obsah, bez jediné kapičky padnoucí jinam, na něho vylila. V tom okamžiku Michal vyletěl a začal se rozčilovat. 
,,Jsi normální?! Už bys se vážně mohla chovat na svůj věk!" myslel to vážně, ale při pohledu na všechny kolem, jak se smějí, Báru nevyjímaje, se začal smát taky. 
,,Tak jo holčičko, chceš jít do vody, tak pojď," rozeběhl se za ní. Když jí chytil, vzal její tělo náruče a i přes její bránění, jí odhodil daleko  do vody. Čekal, až vyplave, ale ona nevyplavala.

20. Srpen 20016   # 3. v Romanci

NikolaFrancov NikolaFrancov May 31, 2016
Fakt? Prepisovala jsem to snad stokrát. Nikdy nevim jak začít. Děkuju
ClaireLoow ClaireLoow Sep 12, 2016
Ahoj, super příběh, ale nechtěla bys udělat pravopisnou korekturu? Je tam pár chybiček, pro někoho jsou zanedbatelné, ale já jsem bohužel člověk, kterého přímo mlátí do očí...
Kleerina Kleerina Jul 16, 2016
Taky dávám hvězdičku:) Líbí se mi, že tuším jak by to mohlo pokračovat ale něco mi říká, že to tak nebude a ještě mě to dost překvapí:)
ajadoran ajadoran Nov 08, 2016
Je to zajímavé a dost věrné. Není to nic co by se stávalo běžně,ale stát se to může😆. Tleskám 😉.