NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
V.I.P.

V.I.P.

118K Reads 6K Votes 59 Part Story
Nikola Francová By NikolaFrancov Completed

Bára žila spokojený život. Měla práci,  kterou chtěla vždycky dělat k tomu dlouholetého přítele,  který ji miloval a její nejlepší kamarádka byla zároveň její kolegyní. Vše bylo perfektní, až do chvíle než dostala nabídku, která se neodmítá a tím se jí otevřou dveře do světa nekonečných možností. 
,,Pojďte do vody, přece tu nebudete jen tak ležet," rozhlédla se kolem sebe. Nikdo jí však neodpověděl. 

,,No ták. Michale, aspoň ty si pojď se mnou zaplavat.

,,Dej mi pokoj," odsekl ji bez toho, aby se na ní podíval. To jí naštvalo. Odešla zpět k vodě. Cestou si vypůjčila od děti kyblíček, ze kterého si dělaly hrad. Nabrala do něj vodu a šla zpátky k Michalovi. Znova se ho zeptala, jestli půjde do vody. Odpověď zněla stejně, jen tón hlasu byl více ospalejší. Bára vzala kyblík a všechen obsah, bez jediné kapičky padnoucí jinam, na něho vylila. V tom okamžiku Michal vyletěl a začal se rozčilovat. 

,,Jsi normální?! Už by jsi se vážně mohla chovat na svůj věk!" myslel to vážně, ale při pohledu na všechny kolem, jak se smějí, Báru nevyjímaje, se začal smát taky. 

,,Tak jo holčičko, chceš jít do vody, tak pojď," rozeběhl se za ní. Když ji chytil, vzal její tělo náruče a i přes její bránění, ji odhodil daleko od sebe do vody. Čekal, až vyplave, ale ona nevyplavala. Rozhlížel se kolem sebe a už dostával strach. Volal její jméno, ale ona se stále nevynořila.

20. Srpen 2016   # 3. v Romanci

NikolaFrancov NikolaFrancov May 31, 2016
Fakt? Prepisovala jsem to snad stokrát. Nikdy nevim jak začít. Děkuju
JustADaisyGirl JustADaisyGirl Sep 12, 2016
Ahoj, super příběh, ale nechtěla bys udělat pravopisnou korekturu? Je tam pár chybiček, pro někoho jsou zanedbatelné, ale já jsem bohužel člověk, kterého přímo mlátí do očí...
Kleerina Kleerina Jul 16, 2016
Taky dávám hvězdičku:) Líbí se mi, že tuším jak by to mohlo pokračovat ale něco mi říká, že to tak nebude a ještě mě to dost překvapí:)
ajadoran ajadoran Nov 08, 2016
Je to zajímavé a dost věrné. Není to nic co by se stávalo běžně,ale stát se to může😆. Tleskám 😉.