Break The Rules, Styles

Break The Rules, Styles

188K Reads 19.9K Votes 38 Part Story
dave By luvasharry Updated Sep 24

Harry Styles był znanym, dwudziestoczteroletnim biznesmenem, który zajmował się prowadzeniem wielkiej firmy. Miał piękną żonę, chociaż nie do końca był z nią z miłości. Ich związek dawał obojgu wiele korzyści, dlatego żadne z nich nie narzekało na relacje między sobą.
Mimo, że Styles był postrzegany jako nienaganny, profesjonalny, młody człowiek, to miał pewną słabość, która powróci po prawie trzech latach.
•
©luvasharry 2016

Genialne ❤️
               Serio z nich chuje że nie zaproponowali jej pracy w tej firmie 😠
               To będzie hit 😉
matowaa matowaa Jun 13
Mam wrażenie że bardzo lubisz środkowe palce xD Ostatnio w twoich opowiadaniach ciągle się na nie natykam xD Rozdział genialny! Mega mi się spodobała fabuła. W końcu mój ulubiony zawód<333 Lece czytać dalej!
Ilonaxd1234 Ilonaxd1234 Oct 25
Jak dla mnie, to proszenie o pracę tam gdzie mnie nie chcieli, to zniżanie się do naprawdę niskiego poziomu. I to jeszcze z litości. Sama się nie dostałam do szkoły i poszłam do drugiej, potem miałam szanse tam wrócić (nadal chyba mam), ale nie zamierzam wracać.
Ja będę wiernym czytelnikiem genialny nie mogę sie doczekać następnego :)
- - Jul 30
mnie za to zawsze zastanawia, dlaczego bohaterowie opowiadań zazwyczaj szorują zęby, a dopiero pózniej jedzą śniadanie, i mean what the f*ck 👐🏼
kkarollina kkarollina May 30
super ff, jak każde twoje ❤️
               ps bedziesz dodawała bohaterów moze?