Jefferson High // larry

Jefferson High // larry

71.4K Reads 6.9K Votes 38 Part Story
hazluvloueh By hazluvloueh Completed

Zdaje się, że Harry Styles ma już to wszystko zapewnione: status, pieniądze oraz popularność. Ale ciągłe bycie w świetle innych nie zawiera potyczek, a jedynie lgnanie ustanowioną już ścieżką. Lecz być może, pragnie czegoś więcej niż piłki, może chce czegoś, co wie, że nigdy się nie stanie. 

Louis Tomlinson może i nie ma wszystkiego, ale ma swoją mamę, najlepszego przyjaciela Zayna oraz inteligencję, a to wszystko czego potrzebuje. Być może mógłby próbować nowych rzeczy, tak długo jak nie musi być w towarzystwie swojego utrapienia od przedszkola, Harry'ego Stylesa. 

Lub, High School AU, gdzie Harry jest rozgrywającym, a Louis jego jedyną ucieczką od rzeczywistości, będąc perfekcją w vansach i okularach, która nie chce niczego więcej jak tylko wydostać się ze swojego małego miasteczka Jefferson w Teksasie. 

Masterpost ze zdjęciami bohaterów i miejsc - tumblr (link w opisie).
____________________

Autorka: wrathfulsmut

Tłumaczenie: hazluvloueh 

Zgoda: jest! 

Pairing: Larry

VillVima VillVima Aug 25
Jejku... #HISTORIAŻYCIA 
               Zanim zaczęłam czytać Larry czytałam Harry hetero i teraz mam do tego tak ogromny wtręt. W tych wszystkich opkach H byl taką dziwką wszyscy mieli szacunek do niego itd. Więc nwm po co pisze ten komentarz xD
ineedahug12 ineedahug12 Aug 26
Takim gadaniem moja mama sprawiła że zrezygnowałam z mojego hobby które uprawiałam przez 10 lat :))))))))
VillVima VillVima Aug 25
Jprdl weź zamnij morde ktoś cir w ogóle prosil o zdanie? No chyba twoja stara