Tanec ve tmě - Snarry CZ

Tanec ve tmě - Snarry CZ

81K Reads 6K Votes 72 Part Story
Mausteria By Mausteria Completed

Harryho Pottera čeká 6. rok studia v Bradavicích. Má obavy ze zkoušek a jeho nejméně oblíbeného předmětu - Lektvarů. K jeho překvapení mu profesor Snape nabídne doučování. Podají si nakonec ruce ve znamení přátelství a budou respektovat jeden druhého či se jejich příměří přehoupne v něco víc?
 
! Upozornění
Tato povídka nevznikla za účelem zisku nebo snahou o zviditelnění se. Veškeré postavy a prostředí z originálních děl jsou právoplatným majetkem Joanne Kathleen Rowling.

Cover příběhu náleží právoplatnému autorovi. Nevyužívám obrázek komerčně a nenárokuji si na něj žádná práva. 
 
Tento příběh pojednává o vztahu dvou mužů a jsou zde popisovány erotické scény a momenty. Pokud vás to pohoršuje, nebo se vám tato představa příčí, nepokračujte, prosím, ve čtení.
 
Vhodnost věku pro čtení tohoto příběhu je minimálně 17+.
 
*Tato povídka je dokončená a uzavřená
 
Doufám, že se vám tento příběh zalíbí ♥
Za každý komentář a hlas budu ráda ♥

 • fanfikce
 • gay
 • harrypotter
 • harrypotterseverussnape
 • hpss
 • slash
 • snarry
cukerinecek cukerinecek Mar 07
Nevím, jestli plánuješ ještě nějakou povídku, ale pokud ano, tak by bylo dobré, abys ji psala jiným způsobem. Takhle dlouhá a popravdě řečeno příšerně chaotická jsou prostě hrůza. Dost do sráží kvalitu.
TwailaNightmare TwailaNightmare Jun 30, 2017
Nezlob se, ale to např. Mi tam hrozně nesedí...Možná třeba "mimo jiné" by ladilo víc. Ale je to jen můj pohled, takže to rozhodně prosím neber jako "hejt" spíš jako...názor :"D
pavlinadirtydeeds pavlinadirtydeeds Aug 29, 2016
Jak jsem četla tuto kapitolu, celou dobu (když jsem přemýšlela o ději a né o zdroji) jsem si myslela, že opravdu čtu knihu Harryho Pottera. Až pak, po zamyšlení se, jsem si uvědomila, že to je fanfikce. Moc pěkně napsané! Máš můj veliký obdiv. :)