Tanec ve tmě - Snarry CZ

Tanec ve tmě - Snarry CZ

61.4K Reads 4.9K Votes 72 Part Story
Mausteria By Mausteria Completed

Harryho Pottera čeká 6. rok studia v Bradavicích. Má obavy ze zkoušek a jeho nejméně oblíbeného předmětu - Lektvarů. K jeho překvapení mu profesor Snape nabídne doučování. Podají si nakonec ruce ve znamení přátelství a budou respektovat jeden druhého či se jejich příměří přehoupne v něco víc?
  
! Upozornění
Tato povídka nevznikla za účelem zisku nebo snahou o zviditelnění se. Veškeré postavy a prostředí z originálních děl jsou právoplatným majetkem Joanne Kathleen Rowling.

Cover příběhu náleží právoplatnému autorovi. Nevyužívám obrázek komerčně a nenárokuji si na něj žádná práva. 
  
Tento příběh pojednává o vztahu dvou mužů a jsou zde popisovány erotické scény a momenty. Pokud vás to pohoršuje, nebo se vám tato představa příčí, nepokračujte, prosím, ve čtení.
  
Vhodnost věku pro čtení tohoto příběhu je minimálně 16+.
  
*Tato povídka je dokončená a uzavřená
  
Doufám, že se vám tento příběh zalíbí ♥
Za každý komentář a hlas budu ráda ♥

Nezlob se, ale to např. Mi tam hrozně nesedí...Možná třeba "mimo jiné" by ladilo víc. Ale je to jen můj pohled, takže to rozhodně prosím neber jako "hejt" spíš jako...názor :"D
pavlinadirtydeeds pavlinadirtydeeds Aug 29, 2016
Jak jsem četla tuto kapitolu, celou dobu (když jsem přemýšlela o ději a né o zdroji) jsem si myslela, že opravdu čtu knihu Harryho Pottera. Až pak, po zamyšlení se, jsem si uvědomila, že to je fanfikce. Moc pěkně napsané! Máš můj veliký obdiv. :)