NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
My Dedicated

My Dedicated

236K Reads 20.5K Votes 56 Part Story
malinka519 By malinka519 Completed

Aria- Bardzo uczuciowa, kochająca lasy, wrażliwa dziewczyna, która została narodzona w tysięczną pełnie księżyca, przez co posiada dar... Potrafi otóż zapanować nad dzikimi wilkami. Traktują one ja jak Alfę i są gotowe by zabić każdego kto ją zlekceważy. Nie wyjawiła jeszcze nikomu swojej tajemnicy, nawet adopcyjnym rodzicom. Dziewczyna, której rodzice zginęli w wypadku samochodowym, przez co została zaadoptowana przez państwo With. Kocha sztukę i wilki. Nigdy nie była w nikim zakochana, zawsze czuła, że kiedyś spotka tego, który zawładnie jej sercem. A co jeśli spotka go w tak błahym miejscu?
Xavier- Alfa największej watahy na świecie. Bardzo zaborczy i nieugięty, nigdy się nie poddaje i nienawidzi kiedy ktoś rusza jego rzeczy. Jednak dla swojej Mate podtrawi być bardzo troskliwym i wyrozumiałym opiekunem. Szuka swojej Mate w każdym miesicie, ale nie wiecie nawet jakie będzie jego zdziwienie kiedy odnajdzie ją w czasie spotkania z zagrażającymi jego stadu wygnańcami.

Dwie osoby, dwa serca, jedno bicie. 
 Co uczyni Xavier odnalazłszy swoją Mate? Jak zareaguje Aria na to, że wilkołaki istnieją? Czy wygnańcy zagrożą rodzinie Arii? A może Aria będzie musiała chronić swoją rodzinie przy pomocy swojego daru? Jak zareagują bliscy Arii kiedy dowędzą się o jej darze?
 Tego wszystkiego dowiedzie sie czytają tą oto opowieść!

Najwyższe notowania
1 miejsce o wilkołakach dnia 01.07.16r! ♥♥♥
2 miejsce o wilkołakach dnia 28.06.16r ♥
4 miejsce o wilkołakach dnia 23.06.16r

Właśnie zaczęłam czytać po zwiastunie i wydaję się że zapowiada się super! I ta piosenka którą bardzo lubię ! Dziękuję za opowieść ♥♥
qwertyPB qwertyPB Jul 15, 2016
Cholera świetny. Ale boże ta piosenka jest cudowna. Jak ona się nazywa.
Writing_Is_4ever_me Writing_Is_4ever_me Sep 08, 2016
Na czasie with jej nie się swojego spotkanie. 😂😂 I have no idea what I just said.😂😂 I just put a bunch or random worlds together. Can anyone tell me what I said please?
Asiulka686 Asiulka686 Jul 15, 2016
Zwiastun fajny ,tylko jest błąd w wyrazie "zdołała" ,napisałaś "zdoała"
GofrowyWilczykiel GofrowyWilczykiel May 18, 2016
Zaczyna się ciekawie ;D
               Szkoda ze taki krótki ten prolog :p czekam na nexta :* i jak zwykle życzę weny i Czasu :*