NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Walcz do końca

Walcz do końca

223K Reads 17.1K Votes 66 Part Story
Lena K. Blake By Wrednula Completed

John Hyde jako zawodnik nielegalnych walk musiał być okrutny i bezwzględny. Wiedział, że dane mu będzie, zginąć na ringu, gdzieś w podziemiach i nikt nie zabierze stamtąd jego ciała. Już jako nastolatek został sam. Stracił wszystkich, na których mu zależało. Nikt o niego nie dbał, gdy próbował zwalczyć bolesne wspomnienia o dniu, w którym stracił wszystko. Lecz gdy przypadkiem trafił na dziewczynę o szmaragdowych oczach, nie potrafił przestać o niej myśleć. Już wtedy wiedział, że może ona pobudzić krew w jego martwym sercu.

Skylor Watson dorastała w domu, gdzie przemoc i rozlew krwi były codziennością. Z towarzyszącymi wspomnieniami o nie wyjaśnionym morderstwie ojca, próbowała przetrwać kolejne dni. Z całego serca pragnęła uratować matkę, z rąk jej toksycznego męża. Miała plan doskonały, lecz nie przypuszczała, jak szybko może on ulec zmianie, gdy w grę wkroczą uczucia.

Dwoje młodych ludzi, dwa różne światy, jeden wróg oraz miłość, o którą trzeba zawalczyć.
Okładka: Koronka
W TRAKCIE KOREKTY!

- - May 16, 2016
Kiedy next? ;) I zapraszam ciebie na moją książkę Tam :)
aimerowa aimerowa Feb 22
Ah, jak się cieszę, że zabrałam się za czytanie! Miła odmiana czytać z męskiej perspektywy. Twój styl pisania mnie urzekł *-*
Tamarax3 Tamarax3 Feb 15
Świetne ;D Na pewno zostanę na dłużej ;D Zapraszam również do mnie
"Teraz gdy byłem na tyle odważny, odszedłem od niego, wprowadziłem się do wynajętego domu(,) na który zarobiłem, pracując jako mechanik w warsztacie Bobiego Weisa".
adorellwords adorellwords Dec 22, 2016
Ciekawe, ale sporo błędów np mógłbym piszemy razem; przecinki czasem źle postawione albo ich brak ;)
Callvea Callvea Feb 18
O nie. Tylko nie nazwisko "Weis". Dopiero co do mojej klasy doszedł gościu o takim nazwisku. 😂😁😂On mnie chyba prześladuje😂😂😂