Ablanne

Ablanne

102K Reads 7.5K Votes 26 Part Story
mavinintonuu7 By mavinintonuu7 Updated Sep 04, 2017

Nefesim yettiğince koşuyordum. Aslında kim bilir kaç saat sonra onların yanında olacaktım. Ama yine de onlara yetişecek gibi koşuyordum. Belki de ben gidene kadar çoktan onları hastaneye götüreceklerdi. Belki de...
Kolumla gözyaşlarımı sildim. Telefonum çaldığında artık koşmaktan nefesim kesildiği için yere yığıldım. Nefes nefese hemen telefonu cebimden çıkardım. Sertçe yutkundum. Açmaya korkuyordum. Duymak istemediğim şeyleri söylemesinden korkuyordum. Gözlerimi kapatıp telefonu açtım ve telefonu kulağıma götürdüm. Sesler geliyordu. Ağlama sesleri... Kapalı gözlerimden yaşlar süzüldü. Telefonu kapatıp hıçkırıklara boğuldum. Kesinlikle hazır değildim. Kim bilir belkide kötü beklediğimin aksine iyi bir şey söyleyeceklerdi. Kafamı sallayıp ağzımdan bir hıçkırık daha kaçtı. Kendimi kandırıyordum. İyi birşet olsaydı ağlamazlardı.

 • abla
 • anne
 • bebek
 • kalp
 • wattys2017
 • yalnız
irem_acar38 irem_acar38 Aug 17, 2016
genc kizlar icin tavsiyeler adlı kitabima bakabilirsiniz unutmayin bu kitap sadece kizlara ozel o halde ne duruyosunuz gelin :):)
marstakivodka_ marstakivodka_ Jun 17, 2016
Cok guzeldi bence bu hikaye bekledigimden daha guzel ve ozel olacak ellerine saglik yazarcim 😊😊
NurKrkmzx NurKrkmzx Jun 29, 2016
Modacimiz:) kitabima göz atarmisin yorum ve tavsiyeni bekliyorum bu arada beğenip oylarsan mutlu olacagim:)
smnrymn smnrymn Jun 30, 2016
RUHSUZ TABUT ' hikayemi okursanız çok sevinirim ve eğer beğenirseniz belli edin yorum yapın hani şurayı şöyle yapsan daha iyi olur falan filan öneride bulunabilirsiniz. Takibe takip ediyorum Kalbi güzel arkadaşlar.. Daha yeniyim buralarda ve ilk olmasına rağmen iyi bir kurgu..
ozodlx_ ozodlx_ Jul 07, 2016
Ya lütfen kitabımın tanınmasına yardımcı olun. Daha çok tanıdık bir yazar değilim lütfen kitabıma bakın KARMAŞIK!¿ lütfen tanınmasında yardımcı olun yazarım özellikle sen bana yardım eder misin lütfen 😊😊
DilBus_2 DilBus_2 May 30, 2016
Bencede cok guzel olmuş yazarcım yeni bölümü bekliyorum