ÖLÜMÜN ALDATTIĞI KIZ

ÖLÜMÜN ALDATTIĞI KIZ

98.3K Reads 4.8K Votes 29 Part Story
ıslakkarga. By sablenimbus Updated 2 days ago

Elimden her şeyimin tamamen alındığı gün, kendimden vazgeçip, hayatımla beraber iki dağın zirvesindeki direklere bağlanmış olan ipin üzerine çıkmıştık. İki dağın arasında ateşten bir yatak vardı, eğer düşersem sonsuz bir uykuya huzur içinde dalacaktım. 

İp kutsal kitaplarda bahsedilen sırat köprüsü gibiydi. Jilet gibi keskindi, kıldan daha inceydi. Karşımda ise hayatım vardı, o da bana doğru yürüyüp ben düşmeden beni tutmak, durdurmak için bekliyordu. 

İlk adımı attığımda kalbim heyecandan göğüs kafesimin içinde takla atmış, nefesim düzensizleşmişti. Jilet her tenimi yardığında yatağın üzerine damlayan kanım alev olup kendini yakıyordu. Kısa bir süre sonra düşeceğimi düşünsem de öyle olmadı. 

O ipin üzerinde olmak hoşuma gitti, acı çekmek benliğimin bir parçası oldu, beni tutmak için karşımda bana doğru yürüyen hayata karşın, kulağıma fısıldayarak ipin verdiği acıdan hoşlanmayı öğreten adam vardı. O beni ipin üzerinde gördükçe heyecanlanıyordu. Ateşten yatağa düşmemi istemiyordu. Eğer düşersem en büyük oyuncağını kaybedecekti. 

Kendimden iğrendim, başta adamın beni dibe çekmeye çalıştığını düşündüm. Ama gerçek bu değildi, ben zaten en dipteydim. Adam sayesinde tekrar düşmek için yükseliyorum artık. İpin üzerinde yürümeye devam ediyorum, çünkü karşımda aşağı düşürmem gereken bir hayatım var, o beni ipin üzerinde durdurmadan önce. 

Adım Gökçe. Ölümün aldattığı kız benim. Ama artık yanımda ölümü nasıl aldatacağımı öğreten bir adam var. Ölümün bedenine nefesini üflediği adam, ölümün kulu. 

En iyi öğrencisi ise benim. 

Ben en dipteydim, şu an yükseliyorum. Peki siz neredesiniz, şu an düşüyor musunuz yoksa henüz ölüm size çelmesini takmadı mı?

En dibe batmaya hazır mısınız?

❝Kesik avuçlarını sinmiş, kirli ölümün saf kan kokusu.❞

☠

Anlatış tarzın akıcı ve çok hoşuma gitti. Sen de benim kitabımı değerlendirir misin? Yorumlar benim için çok değerli :)
Deadbery Deadbery Jul 18
Abi ilk bölüme bayıldım! Cidden mükemmel olmuş. Çok fena etkilendim diyebilirim. Aradığım o 'mukemmel' kitabı buldum. Kim ne derse desin! Büyük destekçinim. Ellerine sağlık. Ya cidden süper birşey bu.
dilbertsnck dilbertsnck Aug 26
Başarılarının devamını dilerim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.
nahbanask nahbanask Nov 10
Gel hele gel bırakın gelsin salıverin küçük enişteyi sfsfdhkgk
SzmBakadir SzmBakadir Sep 02
Başarılar dilerim.
               Aksiyon romanı"Herşey hayallerimiz için"
               Ve
               Şiir kitabım"Sözüm Başkadır" kitabım tüm kitapçılarda bulunmaktadır. Özet olarak Sayfamiz da bulunmaktadır bekleriz.
               Simdiden hayırlı okumalar diliyorum.
               Yazar Serhan Arıkan
bahar0906 bahar0906 Aug 21
Bende gök gürültüsünden ve şimşekten coook korkarım😮😮