ÖLÜMÜN ALDATTIĞI KIZ

ÖLÜMÜN ALDATTIĞI KIZ

154K Reads 6.7K Votes 31 Part Story
. By sablenimbus Updated Jun 02

Elimden her şeyimin tamamen alındığı gün, kendimden vazgeçip, hayatımla beraber iki dağın zirvesindeki direklere bağlanmış olan ipin üzerine çıkmıştık. İki dağın arasında ateşten bir yatak vardı, eğer düşersem sonsuz bir uykuya huzur içinde dalacaktım. 

İp kutsal kitaplarda bahsedilen sırat köprüsü gibiydi. Jilet gibi keskindi, kıldan daha inceydi. Karşımda ise hayatım vardı, o da bana doğru yürüyüp ben düşmeden beni tutmak, durdurmak için bekliyordu. 

İlk adımı attığımda kalbim heyecandan göğüs kafesimin içinde takla atmış, nefesim düzensizleşmişti. Jilet her tenimi yardığında yatağın üzerine damlayan kanım alev olup kendini yakıyordu. Kısa bir süre sonra düşeceğimi düşünsem de öyle olmadı. 

O ipin üzerinde olmak hoşuma gitti, acı çekmek benliğimin bir parçası oldu, beni tutmak için karşımda bana doğru yürüyen hayata karşın, kulağıma fısıldayarak ipin verdiği acıdan hoşlanmayı öğreten adam vardı. O beni ipin üzerinde gördükçe heyecanlanıyordu. Ateşten yatağa düşmemi istemiyordu. Eğer düşersem en büyük oyuncağını kaybedecekti. 

Kendimden iğrendim, başta adamın beni dibe çekmeye çalıştığını düşündüm. Ama gerçek bu değildi, ben zaten en dipteydim. Adam sayesinde tekrar düşmek için yükseliyorum artık. İpin üzerinde yürümeye devam ediyorum, çünkü karşımda aşağı düşürmem gereken bir hayatım var, o beni ipin üzerinde durdurmadan önce. 

Adım Gökçe. Ölümün aldattığı kız benim. Ama artık yanımda ölümü nasıl aldatacağımı öğreten bir adam var. Ölümün bedenine nefesini üflediği adam, ölümün kulu. 

En iyi öğrencisi ise benim. 

Ben en dipteydim, şu an yükseliyorum. Peki siz neredesiniz, şu an düşüyor musunuz yoksa henüz ölüm size çelmesini takmadı mı?

En dibe batmaya hazır mısınız?

❝Kesik avuçlarını sinmiş, kirli ölümün saf kan kokusu.❞

☠

ayata-kitap ayata-kitap Mar 15
Şiir, Öykü, Dememe, Araştırma /İnceleme, Güncel Siyaset..... Siz yazın biz yayınlayalım, dagıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım.  +90 (505) 451 31 29  +90 (312) 341 53 58
Ben her şimşek çaktığında deprem olucağını zannederim. Filmin etkisinde kalmak böyle bişi galiba
ferhatturk ferhatturk Apr 07
Hikayemi okuyup, takip ederek destek olabilirsiniz. Görüşleriniz benim için önemli 😊
Arkadaşlar, ihanet-aşk/gizem-gerilim dolu dedektif polisiye öyküsü İsimsiz’i okumak isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz. Asla tahmin edemeyeceğinizi iddia ettiğim kurguya sahip hikâye, her gün güncellenecektir. 
               https://www.wattpad.com/story/108618617-isimsiz
Yeni kitabım "ÇİLEKLİ SİGARA" tamamen gerçek okudukça görmeye hiç aşina olmadığınız bir olaya şahitlik edeceksiniz.
               OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUM