Anglia - kraj absurdu ✔

Anglia - kraj absurdu ✔

314K Reads 36.5K Votes 67 Part Story
Scarlet Rain By RJBScarletRain Completed

Mieszkam w Anglii od 2009 roku i chcę Wam opowiedzieć, jak tu się żyje naprawdę. To zbiór absurdów i ciekawostek z pierwszej ręki.
   
   Kolejne rozdziały są nazywane "Absurd [numerek]", ale część z nich to po prostu ciekawostki, więc proszę nie brać sobie tego słowa do siebie.
   
   #1 miejsce w Literaturze Faktu (31.05.16)
   
   Nie zezwalam na kopiowanie ani przepisywanie tego gdziekolwiek. Jeżeli zauważysz, że ktoś zbyt mocno zainspirował się moją pracą, daj mi znać.
   
   Okładka: @Flowercy

Niedługo jadę do Londynu! Wiem tyle: tam jest zimno i mgliście.
Hapsiu Hapsiu May 25
Nie mam pojęcia dlaczego ludzie tak bardzo uwielbiają ten kraj. Bo co, bo pieniądze? Mieszka w Anglii wystarczająco długo, aby podzielić Twoja niechęć :3
Oo może być ciekawe :') szukałam coś takiego na wattpadzie, mam nadzieję, że obraz Londynu w mojej głowie i marzeniach nie zmieni się jakoś diametralnie :')
               Pozdrawiam xx
To prawda. Bardzo mi sie podobał pod wieloma względami ale nie jest tak superhiper jak inni opowiadaja czy cokolwiek innego. 🙂
Chetnie poczytam jakie jest Twoje zdanie ;) ja tutaj mieszkam prawie 11 miesiecy wiec rowniez zdazylam zauwazyc, ze tutaj nie jest tak pieknie jak niektorzy opowiadali. A Ty tu mieszkasz juz kupe lat wiec duzo na ten temat mozesz powiedziec ;)
Jak ja byłam w Anglii to non stop padał deszcz. Chciałam też powiedzieć, że Anglia jest bardziej rasistowskim narodem niż Niemcy. Są tam sami pracoholicy. Może dla niektórych jest krajem lepszym od Polski ale nie pod względem pogody.
               Pozdrawiam autorkę