Introducing Tap by Wattpad!
Discover addictive chat stories from your favourite Wattpad writers that will make you go 😮😍🔥
CHECK IT OUT
Anglia - kraj absurdu ✔

Anglia - kraj absurdu ✔

360K Reads 40.7K Votes 67 Part Story
Scarlet Rain By RJBScarletRain Completed

Mieszkam w Anglii od 2009 roku i chcę Wam opowiedzieć, jak tu się żyje naprawdę. To zbiór absurdów i ciekawostek z pierwszej ręki.
   
   Kolejne rozdziały są nazywane "Absurd [numerek]", ale część z nich to po prostu ciekawostki, więc proszę nie brać sobie tego słowa do siebie.
   
   #1 miejsce w Literaturze Faktu (31.05.16)
   
   Nie zezwalam na kopiowanie ani przepisywanie tego gdziekolwiek. Jeżeli zauważysz, że ktoś zbyt mocno zainspirował się moją pracą, daj mi znać.
   
   Okładka: @Flowercy

NastepczyniJanusza NastepczyniJanusza Nov 07, 2016
Niedługo jadę do Londynu! Wiem tyle: tam jest zimno i mgliście.
Hapsiu Hapsiu May 25, 2016
Nie mam pojęcia dlaczego ludzie tak bardzo uwielbiają ten kraj. Bo co, bo pieniądze? Mieszka w Anglii wystarczająco długo, aby podzielić Twoja niechęć :3
EllieBlueEyed EllieBlueEyed Aug 26, 2016
Oo może być ciekawe :') szukałam coś takiego na wattpadzie, mam nadzieję, że obraz Londynu w mojej głowie i marzeniach nie zmieni się jakoś diametralnie :')
               Pozdrawiam xx
bethanny_story bethanny_story Aug 04, 2016
To prawda. Bardzo mi sie podobał pod wieloma względami ale nie jest tak superhiper jak inni opowiadaja czy cokolwiek innego. 🙂
cieszsiezyciem23 cieszsiezyciem23 May 31, 2016
Chetnie poczytam jakie jest Twoje zdanie ;) ja tutaj mieszkam prawie 11 miesiecy wiec rowniez zdazylam zauwazyc, ze tutaj nie jest tak pieknie jak niektorzy opowiadali. A Ty tu mieszkasz juz kupe lat wiec duzo na ten temat mozesz powiedziec ;)
littleangel589 littleangel589 Aug 18, 2016
Jak ja byłam w Anglii to non stop padał deszcz. Chciałam też powiedzieć, że Anglia jest bardziej rasistowskim narodem niż Niemcy. Są tam sami pracoholicy. Może dla niektórych jest krajem lepszym od Polski ale nie pod względem pogody.
               Pozdrawiam autorkę