NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Sněžné bouře || Hra o trůny -ff-

Sněžné bouře || Hra o trůny -ff-

4.2K Reads 537 Votes 28 Part Story
tysha storm™ By shadydealer Updated Mar 12

❝Ohlédla se zpět na nekonečnou cestu před sebou. Uvědomila si, jaká příležitost se jí naskytla. Život jí teprve začal. Nikdy netušila, kam vlastně patří, odkud se vzala a jaký je důvod její existence. Doufala, že na konci tohoto zdánlivě nekonečně dlouhého putování najde odpověď.❞
 
 Malá a nenápadná dívka s neznámou minulostí, jejíž cesta začíná v hlavním městě Sedmi království, Králově přístavišti. Na rozkaz lorda Starka, nového králova pobočníka, putuje napříč Západozemí až ke Zdi. Černý hrad ale není její poslední zastávka a tak se musí rozhodnout: Opustit člověka, na kterém jí záleží, či konečně přijít tváří v tvář své minulosti?
 Jediné, co vždycky chtěla bylo odhalit své tajemství, svoji minulost a to se jí také splní. Neznamená to však konec. Musí si ale pospíšit. Zima se totiž blíží a s ní ožívají i ty nejhrůznější historky odehrávající se daleko za vysokou Zdí.

- - May 03
Za mě má příběh rozhodně hlas: úžasný :3. Jen tady je to takové prapodivné: "postávala z popela"? Myslím, že správně by bylo "povstala z popela".
SomeoneInTheCrowd13 SomeoneInTheCrowd13 Sep 14, 2016
Wau :) GoT absolutně miluju a už jen ten prolog mě opravdu nadchl :D Není moc FanFikcí na Hru o trůny, a když už, tak nejsou žádná sláva :D Nicméně tahle mě opravdu potěšila :D Moc se těším na další díly a jdu do nadcházejících kapitol s velkou radostí :D
Hedush Hedush Aug 23, 2016
Už se těším na další díl, 
               prolog opravdu skvělý, navnadil :)
jiujicu jiujicu Aug 23, 2016
Už podle prologu a popisku je jasné, že tenhle příběh bude opravdu kvalitní :)