Wolf

Wolf

59.5K Reads 5.7K Votes 87 Part Story
#DadaRac By DadaRac Updated 5 days ago

Rika byla obyčejná dívka, které v rodině nezbyl nikdo, krom tajemné tety skrývající se v Anglických krajinách. Poté co se k ní Rika nastěhuje pomalu zjišťuje pravdu o svých již dlouho mrtvých rodičích a osobě. Není totiž jen tak obyčejná dívka. Ona je krotitel. Člověk po jehož boku stojí obrovské zvíře, kterému pomáhá proplouvat životem.
 
 Ponořte se společně s Rikou do tajuplného světa tohoto národu. Zažijete s ní první zamilovanost, strasti ale i přátelství a bitvy o život.
 
 Umístění:
 3.7. 2016 - 9#kniha ve fantasy 
 4.7. 2016 - 8#kniha ve fantasy 
 6.7. 2016 - 5#kniha ve fantasy 
 7.7. 2016 - 4#kniha ve fantasy
 10.7. 2016 - 3#kniha ve fantasy 
 19.7. 2016 - 2#kniha ve fantasy
 25.7. 2016 - 1#kniha ve fantasy

-OnBlue -OnBlue Aug 26
Páni...je to super :) založila jsem si dnes účet na Wattpadu a začala jsem psát...prosím, mohla by jsi se podívat na můj příběh? Má zatím jen jednu kapitolu, ale chci vědět, jak na tom jsem ;) Díky
Thereseas Thereseas Jul 07
Ze začátku mi to vůbec nedávalo smysl, pak sem si, ale uvědomila ,že sem místo kmen četla kámenXDXDXDXDXDXDXDXDXDX
Ahoj moc hezký příběh, prosím obětovala by jsi chvilku svého času a přečetla si můj příběh Říše fantazie.Byla bych moc ráda, klidně napište i komentů. Předem děkuji za vše.😘
hatov61 hatov61 Jun 26
Jsem zvědavá co se s toho vyklube ale už při prvních řádcích jsem se zamilovala
Panebože děkuju, že Dáda vydala další knihu! Je tu další příběh, nad kterým budu moct trávit úžasné chvilky! Nádherný prolog... Už abych se dozvěděla, jak to bude s Rikou dál :3 ^^ :)
TsiuTsu TsiuTsu Jul 08
Zatím se mi to velice líbí, jen... Ty chyby... Ano, jsem jedna z těch otravných lidí, které nemá nikdo rád, protože si stěžují. Chybovat je lidské, taky dělám chyby (když nějakou udělám, nejradši bych se pohřbila za živa...). Ale text bez chyb se čte přeci jen lépe. ;)