NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
My dick is dangerous./Luke Hemmings

My dick is dangerous./Luke Hemmings

441K Reads 31.7K Votes 63 Part Story
jestemsupidupi By jestemsupidupi Updated Sep 06, 2016

- Gówno wiesz, myślisz, że jesteś jakaś wyjątkowa? Oświecę cię. Nie - podniosłem głos. - Może i wyżaliłem ci się, ale to była tylko chwila słabości. Może przez chwilę myślałem, że jesteś warta poznania, ale teraz wiem, że nie jesteś nic warta - wykrzyczałem.
  
  - Wiem, że tak nie myślisz. Kiedy się pocałowaliśmy pomyślałam, że może...- zaczęła nie pewnie, a jej oczy zaszkliły się.
  
  - Haha, no proszę cię. Że może co?! Myślisz, że raz czy dwa się pocałowaliśmy i może zostaniesz moją dziewczyną? Hahaha nie słyszałem bardziej absurdalnej rzeczy. Całowaliśmy się, bo miałem na to ochotę. Bo nie było żadnej innej obok. Jak nie ty to inna, nie jesteś żadnym wyjątkiem. Jesteś taka łatwa jak inne, gdybym chciał to bym cię przeleciał w tej łazience, w której skończyło się tylko na palcówce. Jesteś taka naiwna Muss! - krzyknąłem, a po policzkach dziewczynach zaczęły spływać łzy. Odwróciłem głowę w stronę okna, tak aby nie patrzeć na dziewczynę i wziąłem głęboki oddech, żeby się uspokoić.
  
  - Nie, nie myślałam o tym, żeby zostać twoją dziewczyną. Chciałam tylko pomóc ci naprawić to co już zepsułeś, tylko tyle. Ale wiesz co, miałeś rację. Jesteś cholernie zepsuty. Nie zasługujesz na miłość, Michael miał rację, zdechniesz sam, a wtedy ja nie będę miała żadnych wyrzutów, ponieważ chciałam ci pomóc, Luke - powiedziała dziewczyna cicho po czym opuściła pokój. 
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Życie będzie im rzucało kłody pod nogi, ale gdy zrozumieją, że się kochają i bez siebie nie przetrwają będą musieli o siebie walczyć, aby za wszelką cenę być razem. Ale czy to będzie na tyle proste, aby było możliwe?
ZAKOŃCZONE!
DRUGA CZĘŚĆ: You Saved Me.

POZDRAWIAM OSOBY KTORE CZYTALY JUZ 2 CZESC I WIEDZA ZE TA MATKA JEST SUKA 💞
patatajacanacalumie patatajacanacalumie Dec 14, 2016
ja zawsze robię zadania w toalecie, bo w bibliotece siedzi za dużo osób
patatajacanacalumie patatajacanacalumie Dec 14, 2016
wiesz co w kazdym ff laska siedzi sama, a ten bed boj zawsze siada obok niej
xsihai xsihai Jan 17
1 raz i jak zobacze spojler to zabije (sama spojlerowalam w td i totga i w sumie wszedzie ale CIIICHO)
wiemkimjestem wiemkimjestem Dec 03, 2016
Ale u mnie w szkole w każdej klasie jest po 24 ławki, a w mojej klasie jest 25 osób. To jest magia
KasiulaPandula22 KasiulaPandula22 Sep 04, 2016
Przeczytałam, że pracuje jako pracownik i szukałam sensu dopiero za po dziesięciu literowaniach zakumałam o co chodzi xD