Tajemnica Lasu

Tajemnica Lasu

5.3K Reads 594 Votes 38 Part Story
Kramarzówna By kramarzowna Updated 2 days ago

Lena właśnie straciła matkę, ojciec zginął już parę lat temu. Przeprowadza się do ciotki mieszkającej w górach. I tam odkrywa pewien sekret. Brzmi klasycznie i oklepanie? A może sam się przekonasz, czy naprawdę tak jest? Ciotka nie jest wredną, starszą babą z kotami, szkoła jest całkiem zwyczajna, jedynie w lesie kryje się coś całkiem odmiennego od rzeczywistości...

To opowiadanie zaczynałam niezliczoną ilość razy. Może tym razem uda mi się je skończyć. Zaczęłam je dawno temu - teraz poprawiam i modyfikuję. Mam szczerą nadzieję, że przypadnie ci do gustu.
Rozdziały staram się dodawać co pięć dni, ale autor też człowiek ;) Nie podoba się, powiedz proszę coś, będę mogła to poprawić. Podoba? Poinformuj mnie o tym, żebym mogła się z tego cieszyć

No i wielkie dzięki za zainteresowanie każdemu kto tu przybłądzi ^^

Strasznie smutne, ale świetne ^^
               Tylko wydaje mi się, że powinno być "rozejrzałam", zamiast "rozglądnęłam" ;)
               Ale naprawdę bardzo ciekawie się zaczyna :D
Jeżu... Już się odemnie nie uwolnisz, ta książka jest genialna <3
wojtekb03 wojtekb03 Oct 18
Dopiero zacząłem czytać ale muszę powiedzieć, że twój styl ma to "coś", co rozkazuje mi czytać dalej :P. Na razie może się z tego rozwinąć cokolwiek, hmm. Dziękuję że to napisałaś!
Nie wyobrażam sobie czytać bez komentowania ;) Faktycznie strasznie smutno zaczęłaś tę historię, ale to dobrze, bo wyróżnia się dzięki temu na tle innych. Nie wiem tylko czemu ta pielęgniarka się uśmiechała? Kto normalny uśmiecha się w takiej sytuacji.
Świetny początek, bardzo zachęcający. Strasznie podoba mi się twój styl pisania, szczególnie opis emocji c:
Wzruszyłam się, nie powiem! W końcu trafiłam na opowiadanie, które zainteresowało mnie już od pierwszego rozdziału. Czytam dalej :)