Sweet neighbourhood // Andrew Garfield

Sweet neighbourhood // Andrew Garfield

8.8K Reads 885 Votes 25 Part Story
sparkle//see u soon By garfieldly Updated Jun 10

,,Przez chwilę tylko na niego patrzyłam, myśląc o jego ładnie zarysowanych ustach, kształtnej kości policzkowej i ciemnych brwiach, których mogłaby mu pozazdrościć niejedna dziewczyna. Z trudem powstrzymałam się od westchnięcia. Ten chłopak naprawdę mnie kręcił, a kiedy uśmiechał się w ten charakterystyczny dla siebie sposób czułam, jakbym miała zaraz roztopić się niczym figura ze śniegu."
  
  Kelsy Milington ma 18 lat i mieszka w małej miejscowości Burnsville, w stanie Minnesota. Pewnego dnia, gdy do domu obok niej wprowadza się nowa rodzina, poznaje Andrew - zabawnego dziewiętnastolatka w typie imprezowicza. Młodzi bohaterowie od początku za sobą nie przepadają, podobnie zresztą jak ich rodzice; wszystko wskazuje na to, że uprzejme znoszenie nowego sąsiedztwa nie będzie łatwe. Nikt jednak nie spodziewa się tego, jak szybko sprawy przybiorą inny obrót.
  
  W rolach głównych Klariza Clayton, znana z brytyjskiego serialu "Tajemnice Domu Anubisa" oraz odtwórca roli Petera Parkera w filmie "Niesamowity Spider-man" - bezbłędny Andrew Garfield. Oprócz nich: Mitch Hewer, Nat Wolff, Bradley Cooper i inni. 
  
  Pierwszy rozdział - maj 2016.
  Ostatni rozdział - -------
  
  Okładkę wykonała @heavydinsoul, dziękuję! ♥

 • andrewgarfield
 • klarizaclayton
 • love
 • mitchhewer
 • neighbours
 • skins
 • trouble
x_xSUMMER x_xSUMMER Jun 22
Ja też nie, a mamy praktycznie takie same tylko, że my musimy dowolną książkę przeczytać i opowiedzieć całej klasie samemu.
znalazłam się tu przez czysty przypadek i obiecuję, że zostanę na dłużej ❤ masz świetny styl pisania! 🐝
jeju, dlaczego dopiero teraz znalazlam takie fajne ff z garfieldem? ♡
beclever beclever May 17, 2016
Bardzo mi się podoba! Serio, mało jest takich opowiadań, w których podoba mi się fabuła i styl pisania autorki. Cudo! ❤