Forbidden || A. Biersack

Forbidden || A. Biersack

9.8K Reads 1.4K Votes 32 Part Story
myheroandrew By myheroandrew Updated 2 days ago

Mieszkający w sąsiedztwie Skyler i Andy od pieluchy byli najlepszymi przyjaciółmi, tak samo ich rodzice. Ale z czasem sprawy się skomplikowały, rodzice siedmioletniej wówczas Sky się rozwiedli, a dziewczynka wyprowadziła się z mamą do Phoenix, tym samym tracąc kontakt z przyjacielem. 
  
  Dziesięć lat później Skyler Hastings wraca do Portland. Spotkanie dawno niewidzianych przyjaciół czy taty wydawałoby się świetną sprawą, gdyby nie fakt, że równa się to z mieszkaniem pod jednym dachem z Amber, czyli zołzowatą nową partnerką Liama Hastingsa, której Sky nienawidzi z wzajemnością oraz jej córką Melanie - straszliwie irytującą i zakochaną w sobie flirciarą. Podczas jednej z imprez, na którą chcąc, nie chcąc Skyler musiała się udać, spotyka swojego dawnego przyjaciela. Początkowo nie są do siebie przekonani, w końcu minęło tyle lat od ich ostatniego spotkania. Po jakimś czasie obydwoje zaczynają wyrażać chęci na odnowienie swojej przyjaźni, ale... rodzice nastolatków od lat są pokłóceni i kategorycznie zabraniają swoim dzieciom kontaktu, a co dopiero tak bliskiego. Mimo zakazu Sky i Andy potajemnie spędzają ze sobą czas. Co się stanie, jeśli Liam Hastings lub państwo Biersack odkryją, co łączy ich dzieci?

zuuzaax zuuzaax Jun 03
Jsxhjendbjccojcjcnf <3 chce tak bardzo 2 rozdział, ten początek jest takie super ze jezusmariaaa
KlNicole KlNicole Jun 01
Aaaa jak juz mówiłam tak bardzo chcę juz to FF, ale także nie chce końca faking it ughh
               Jestem rozdarta
"-MAMOOOO 
               -czemu się drzesz?
               - myheroandrew opublikowała rozdział!! 
               -Przynieś mi tego tableta!!
Świetnie się zapowiada ❤ Już nie mogę się doczekać rozdziałów!
Walk_away_ Walk_away_ Jul 28
Jest super. Jeżeli chcesz i znajdziesz odrobinkę czasu, to byłabym niezmiernie wdzięczna, gdybyś zajrzała do mojego opowiadania :) (na razie jest tylko prolog ;))