Son Of Mafia /Niam Horayne/

Son Of Mafia /Niam Horayne/

1.9K Reads 218 Votes 15 Part Story
Li By babulou Updated Nov 01

,,To snáď nemyslíš vážne?!" zaskučal som ako nejaké rozmazlené decko, čo svojím spôsobom aj som.

,,To je moje posledné slovo Niall," preniesol hrubým hlasom, ,,Od dneska bude Liam chodiť stále s tebou, ak budem počuť čo i len jednu sťažnosť budeš mať veľkú smolu, a teraz si sadni a prestaň robiť scény."

,,To nie je fér!" okríkol som ho a rozbehol sa od honosného stolu, prebehol som cez veľkú chodbu ku schodisku, ,,NECHCEM ŽIADNEHO BODYGUARDA!" zakričal som a rozbehol sa do svojej izby. Hodil som sa na obrovskú posteľ, ktorá stála v strede drahej izby, zobral som si do ruky vankúš a pevne ho objal. 

,,Mám 16 nepotrebujem žiadnu gorilu," zašep
kal som, v mojej hlave sa odohrávalo veľa možností ako sa šikovne vyvliecť z príšerného plánu môjho oca, prečo by so mnou mal chodiť nejaký nesympatický debil? Prečo by som sa o seba nemohol postarať sám? 

Aha...asi preto, že som syn najväčšieho mafiána v celej posranej Európe...

Ahojky :D rozhodla som sa skúsiť niečo nové, toto je taká ako keby FF na Niam..ja osobne ich spolu shippujem. Dúfam, že sa story bude páčiť ..

mirka_50 mirka_50 May 09
Som Niam shipperka😍😍(v príbehoch,fotky s ako kamaráti)😍😍prosím pokračuj😍je to zaujímavé :3 páči sa mi to :)) čiže určite pokračuj❤️príbeh je eňo ňuňo😍😌👌