Son Of Mafia /Niam Horayne/ ✔

Son Of Mafia /Niam Horayne/ ✔

9.5K Reads 892 Votes 26 Part Story
Payno By babulou Completed

,,To snáď nemyslíš vážne?!" zaskučal som ako nejaké rozmazlené decko, čo svojím spôsobom aj som.

,,To je moje posledné slovo Niall," preniesol hrubým hlasom, ,,Od dneska bude Liam chodiť stále s tebou, ak budem počuť čo i len jednu sťažnosť budeš mať veľkú smolu, a teraz si sadni a prestaň robiť scény."

,,To nie je fér!" okríkol som ho a rozbehol sa od honosného stolu, prebehol som cez veľkú chodbu ku schodisku, ,,NECHCEM ŽIADNEHO BODYGUARDA!" zakričal som a rozbehol sa do svojej izby. Hodil som sa na obrovskú posteľ, ktorá stála v strede drahej izby, zobral som si do ruky vankúš a pevne ho objal. 

,,Mám 16 nepotrebujem žiadnu gorilu," zašepkal som, v mojej hlave sa odohrávalo veľa možností ako sa šikovne vyvliecť z príšerného plánu môjho oca, prečo by so mnou mal chodiť nejaký nesympatický debil? Prečo by som sa o seba nemohol postarať sám? 

Aha...asi preto, že som syn najväčšieho mafiána v celej posranej Európe...

Ahojky :D rozhodla som sa skúsiť niečo nové, toto je taká ako keby FF na Niam..ja osobne ich spolu shippujem. Dúfam, že sa story bude páčiť ..

  • fanfiction
  • gay
  • horayne
  • mafia
  • maybelarry
  • niam
Wolfweer Wolfweer Jan 14
Ja by som povedal že "Prosím?" A rozosmial by som sa tam xd
krcmarovamirka krcmarovamirka May 09, 2016
Som Niam shipperka😍😍(v príbehoch,fotky s ako kamaráti)😍😍prosím pokračuj😍je to zaujímavé :3 páči sa mi to :)) čiže určite pokračuj❤️príbeh je eňo ňuňo😍😌👌