Asla "Asla" deme...

Asla "Asla" deme...

151K Reads 12K Votes 53 Part Story
Funda Pehlivan By FundaPehlivan1 Updated Jun 18, 2017

Babam tam kendisine göre bir damat bulmuştu. Altmış yıl, yok yok... Tam yüz sene öncesinin terbiyesine sahip, aşırı kibar; sinir bozucu derece de centilmen ve ahlaklı...

Görünüşüne gelince... Yani hoş evet... Tamam, tamam yalan söylemeyeceğim. Tanrım! Çok ama çok yakışıklı! Ağzım açık onu saatlerce seyredebileceğim kadar yakışıklı hem de! Tanrı diğer adamları bırakıp jübilesini bu adamla yapmış olmalı! Saçmalıyorum... Allah'ım şu aciz kulunu affet!
Gerçi güzel görünmesi benim için bir önem taşımıyor çünkü ruhsuz gözlerinde bir enerji bir his yok... O, saatlerce çalışmanın sonunda kusursuz görünen heykeller gibi hareketsiz ve sıkıcı.
Bense daha 22 yaşındayım, yaşamak, eğlenmek istiyorum! O zaman yapılacak tek şey var. Acımasızca özgürlüğüme vurulmak istenen o darbeyi geri püskürtmek... 
Bunu yapabilir miyim? 
Evet! Çok eğlenceli olacak!

- - May 08, 2016
Yine ben :) hayırlı olsun cnm Hımm güzele benziyor bölüm ithafı ya da isim önerisi rica edebiliyomuyuz acaba ya bu arada ben yaşını merak ediyorum rica etsem merakımı giderir misin :)
DeRyA2250 DeRyA2250 May 11, 2016
@FundaPehlivan1  canım yeni hikayen hayırlı olsun.  Merakla bekliyorum bölümleri.  Emeğine o güzel yüreğine sağlık.
AydanDemir AydanDemir May 26, 2016
Yeni hikayen hayırlı olsun azıcık ilerlesin istedim artık yeter şimdi başlıyorum ellerine sağlık güzel bir hikayeye benziyor
everybodyliessss everybodyliessss May 08, 2016
Cevap veriyorum, bence sorulmamalı bile eminim çok güzel olacak, sabırsızlıkla bekliyorum☺️
NihalGnydn NihalGnydn May 08, 2016
O zaman başlasın heyecan hic süphem yok ki harika bi hikaye daha bizi bekliyor yeni bölümlerini bekliyorum şimdiden ellerine sağlık:)
fundapalaz fundapalaz May 09, 2016
Hayırlı olsun ,hikayelerinde beğendiğim kalemini komedide de beğeniceğime eminim. Ellerine yüreğine emeğine kalemine sağlık.