Love Me

Love Me

4.4K Reads 224 Votes 17 Part Story
Xenixx94 By WeronikaZadora Updated Nov 17

Prolog: 
  Ona; nazywa się Selena Gomez, nie za wysoka brunetka o idealnej figurze ciała jak i urodzie. Jest trochę pyskata, w niektórych sytuacjach, nie da sobie pluć na twarz, wesoła, pogodna, lubi przygody. Czy ta sama siedemnastoletnia dziewczyna wytrzyma śmierć swoich rodziców i mimo wszystko się nie zmieni? 

    On;  nazywa się Justin Bieber , wysoki, dobrze zbudowany szatyn o pięknych karmelowo-miodowych   oczach, chłopak pożądany przez wszystkie dziewczyny. Ma dziewiętnaście lat i można powiedzieć, że wszyscy mają go za chodzący 'ideał bad boya'. Justin jest strasznie bipolarny i czasami nie panuje nad złością. Czy w jakimś stopniu zmieni się dla dziewczyny, która będzie u niego mieszkać przez dość długi czas?
   
   Cała akcja toczy się w Kanadzie, a dokładnie w małym miasteczku Stratford. Rodzice Justina kiedyś zadawali się ze zmarłymi rodzicami dziewczyny. Jak dowiedzieli się o tym wypadku postanowili ją przygarnąć. Selena nie mając wyboru musiała się zgodzić inaczej został by jej dom dziecka, do którego nie chciała trafić. 
~~~~
Hejka to będzie moje pierwsze opowiadanie :3 Mam nadzieje, że się wam spodoba bo mam na serio pomysł na to co będzie się tu działo :)) Proszę was o stwierdzenie czy ktokolwiek będzie to czytał... jak nie to po prostu to porzucę xD ;***

No comments listed yet.