Engjelli I Djallit

Engjelli I Djallit

17.3K Reads 1.6K Votes 28 Part Story
Ambra Alarcón By AmmyReal98 Completed

Vrasesi I Motres + Kujdesu Per Mua

I_donny_ I_donny_ May 21, 2016
Ouu, ,, paske filluar te publikosh historinë ti e un qe e gjej rastësisht xp
iljena iljena May 20, 2016
Super super super super.suksese me tej.☺☺☺☺😍super super super.
I_donny_ I_donny_ May 21, 2016
Oo sa po m pelqen qe me fillimin ,,, shum ide e mirë qe fillove pikërisht vazhdimin e historisë "Vrasësi i Motrës"
AngieRun AngieRun May 27, 2016
Sa leke paske pasur me bir :p me fal vec 1000 te iki ne Tajlande se e kam fiksim dhe te vdes e qete pastaj 😜😜
- - Sep 23, 2016
Faji i ba nuse e nuk e mori njeri, ju do gjeni kujt i ngjan :p
I_donny_ I_donny_ May 21, 2016
Hihihi,,, edhe kjo përfundoi te ajo dhoma e famshme !,,,goce me fat xpxp