İskoç Gelin

İskoç Gelin

59.3K Reads 3K Votes 20 Part Story
...Miss Georgie... By herbokolog001 Updated 5 days ago

Baron Jamison'un en büyük kızı Mary, İskoçya'nın en güçlü toprak sahiplerinden Ferguson klanının gelecek varisi Daniel'la evlenmek zorunda kalmıştır. Babasının borçlarına karşılık, kralın emriyle gerçekleştirilen bu evlilik, Mary'nin hayatını tamamen değiştirecektir. Hiç bilmediği topraklarda hayatının geri kalanını geçireceği düşüncesi ödünü koparsa da ailesini korumak adına başına gelecek  her şeye göğüs germeye hazırdır. Fakat yaşayacağını tahmin ettikleri arasında aşk yoktur. Mary, karşılıksız bir aşka da göğüs gerebilecek midir yoksa sevdiği adamın kalbini çalıp bir ömür boyu mutlu olabilecek midir? 
  
  
  
  ***
  Bu kitap çok sevdiğim yazar olan Julie Garwood'un 'Gelin' adlı romanından esinlenerek oluşturulmuştur. Bilen bilir, Julie yan karakterlere toplamda iki sayfayı bile çok gördüğünden, ne yaşadıklarını ancak hayal edebiliriz. Bu yüzden de en sevdiğim karakterler üzerine -Mary ve Daniel- bir kitap yazmaya karar vermiş bulunmaktayım. Olay örgüsü şahsıma ait olacağından kitabın okunmuş olmasına gerek olmamakla birlikte okumanızı tavsiye ederim, gerçekten çok güzel bir kitaptır.

mkarabal mkarabal Jun 28
Şimdi ilk bölümü okudum ve tarihi kurgu aşığı biri olarak cok hosuma gitti.
kimbucesum kimbucesum May 07
Veee beklenen hamle! Hayırlı uğurlu olsun canım. Başlamana sevindim. Umarım okuyucusu yorumu bol olur. Takipteyim! :))))))
polgara86 polgara86 May 12
Cok tesekkurler canim benim. Harika bir hikaye, devamini sabirsizlikla bekliyorum <3
sevginz sevginz May 07
Hayırlı olsun  canım. Okuyanı da yorum yapanı da çok çok olsun inşallah :))