For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
İskoç Gelin /Tamamlandı/

İskoç Gelin /Tamamlandı/

174K Reads 9.4K Votes 31 Part Story
...Miss Georgie... By herbokolog001 Completed

#1 olarak tamamlandı^-^
Baron Jamison'un en büyük kızı Mary, İskoçya'nın en güçlü toprak sahiplerinden Ferguson klanının gelecek varisi Daniel'la evlenmek zorunda kalmıştır. Babasının borçlarına karşılık, kralın emriyle gerçekleştirilen bu evlilik, Mary'nin hayatını tamamen değiştirecektir. Hiç bilmediği topraklarda hayatının geri kalanını geçireceği düşüncesi ödünü koparsa da ailesini korumak adına başına gelecek her şeye göğüs germeye hazırdır. Fakat yaşayacağını tahmin ettikleri arasında aşk yoktur. Mary, karşılıksız bir aşka da göğüs gerebilecek midir yoksa sevdiği adamın kalbini çalıp bir ömür boyu mutlu olabilecek midir? 
 
 
 
 ***
 Bu kitap çok sevdiğim yazar olan Julie Garwood'un 'Gelin' adlı romanından esinlenerek oluşturulmuştur. Bilen bilir, Julie yan karakterlere toplamda iki sayfayı bile çok gördüğünden, ne yaşadıklarını ancak hayal edebiliriz. Bu yüzden de en sevdiğim karakterler üzerine -Mary ve Daniel- bir kitap yazmaya karar vermiş bulunmaktayım. Olay örgüsü şahsıma ait olacağından kitabın okunmuş olmasına gerek olmamakla birlikte okumanızı tavsiye ederim, gerçekten çok güzel bir kitaptır.

 • aşk
 • hayrankurgu
 • ingiliz
 • ingiltere
 • iskoç
 • iskoçya
 • kurgu
 • romantizm
mkarabal mkarabal Jun 28, 2016
Şimdi ilk bölümü okudum ve tarihi kurgu aşığı biri olarak cok hosuma gitti.
srgkmn86 srgkmn86 Jan 12, 2017
Bu remen gelin kitabı karakterler bile aynı bence bu bir emeğe yapılan büyük saygısızlık bir çok kitap okudum bırda içi saçma sapan ama onlarda verilen bir emek vardı pes
kimbucesum kimbucesum May 07, 2016
Veee beklenen hamle! Hayırlı uğurlu olsun canım. Başlamana sevindim. Umarım okuyucusu yorumu bol olur. Takipteyim! :))))))
polgara86 polgara86 May 12, 2016
Cok tesekkurler canim benim. Harika bir hikaye, devamini sabirsizlikla bekliyorum <3
Slan46 Slan46 Mar 07, 2017
Kitabının 9 ncu bölümden sonrası gözükmüyor neden acaba
sevginz sevginz May 07, 2016
Hayırlı olsun canım. Okuyanı da yorum yapanı da çok çok olsun inşallah :))