NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Więzy Krwi||JWS

Więzy Krwi||JWS

5.4K Reads 584 Votes 17 Part Story
Kometa By JWS_Love Updated Mar 15

Piętnastoletnia dziewczyna imieniem Scarlett żyje w świecie, gdzie smoki są na porządku dziennym. Każdy jej znajomy posiada własnego, jedynie ona nie stworzyła więzi z tym niezwykłym stworzeniem. Przez to czuje się inna i nie jest w stanie wejść w relacje z rówieśnikami. Ponad to na wyspie, na której mieszka osiedliło się stado Nocnych Furii, co za wszelką cene musi pozostać tajemnicą. Scarlett obawia się zdrady wśród swoich i bardzo chce zostać na wyspie i śledzić przebieg wydarzeń. Jedynie ona wie, co wydarzyło się w lesie... Niestety Scarlett zmuszona jest wyjechać w poszukiwanie pewnego lekarstwa, które bardzo trudno zdobyć. Czy podoła tym wszystkim zadaniom, które zgotował jej los?

Akcja dzieję się w świecie JWS mniej więcej pomiędzy pierwszą a drugą częścią filmu. Zapraszam nie tylko fanów smoków, lecz także każdego, kto chce przerzyć fantastyczną przygodę wraz z bohaterami książki!

Okładkę 1 wykonała @anaxvc, za co bardzo dziękuję❤️
Okładkę 2 wykonała @XeniaR, za co bardzo dziękuję❤️

Zajebioza.. Ciekawie przedstawiłaś Berk i nocną furię.. Mogę napisać tylko jedno: UAU WOW ŁOŁ
By the way, moja suczka to Bella. Zamieni się w smoka, jeśli poproszę? 😂
Ogólnie to w tym akapicie masz kilka razy powtórzenie "smok". Jeśli mam na coś uczulenie w błędach, to właśnie na powtórzenia i z góry przepraszam jeśli będę w ich sprawie zbyt nachalna :v
ŚWIETNIE PIRZESZ!! Dopiero dołączyłam na Watpada trafiłam teraz na Twoją opowieści i musze ci powiedzieć, że jest Super!!! 😘❤💋
"Poza tym Nocne Furie (...) niż Nocna Furia." - powtórzenie
MoniaBbr MoniaBbr Nov 23, 2016
Super, super. ;) Czekam, aż Scarlett znajdzie smoka, oczywiście przeczytam wszystkie rozdziały. Naprawdę dobrze napisane, nie za długie i o smokach. Czy może być lepsze połączenie? PS Coś czuję, że zaiskrzy między główną bohaterką, a jej "przyjacielem" Brettem.