Więzy Krwi||JWS

Więzy Krwi||JWS

4.3K Reads 452 Votes 16 Part Story
Kometa By JWS_Love Updated Dec 08, 2016

Piętnastoletnia dziewczyna imieniem Scarlett żyje w świecie, gdzie smoki są na porządku dziennym. Każdy jej znajomy posiada własnego, jedynie ona nie stworzyła więzi z tym niezwykłym stworzeniem. Przez to czuje się inna i nie jest w stanie wejść w relacje z rówieśnikami. Ponad to na wyspie, na której mieszka osiedliło się stado Nocnych Furii, co za wszelką cene musi pozostać tajemnicą. Scarlett obawia się zdrady wśród swoich i bardzo chce zostać na wyspie i śledzić przebieg wydarzeń. Jedynie ona wie, co wydarzyło się w lesie... Niestety Scarlett zmuszona jest wyjechać w poszukiwanie pewnego lekarstwa, które bardzo trudno zdobyć. Czy podoła tym wszystkim zadaniom, które zgotował jej los?

Akcja dzieję się w świecie JWS mniej więcej pomiędzy pierwszą a drugą częścią filmu. Zapraszam nie tylko fanów smoków, lecz także każdego, kto chce przerzyć fantastyczną przygodę wraz z bohaterami książki!

Okładkę 1 wykonała @anaxvc, za co bardzo dziękuję❤️
Okładkę 2 wykonała @XeniaR, za co bardzo dziękuję❤️

Zoex17 Zoex17 Dec 13, 2016
Srebrna Nocna Furia? Woooo ❤ Proszę, niech pojawi się także różowa, a najlepiej to tęczowa ❤❤❤
MoniaBbr MoniaBbr Nov 23, 2016
Super, super. ;) Czekam, aż Scarlett znajdzie smoka, oczywiście przeczytam wszystkie rozdziały. Naprawdę dobrze napisane, nie za długie i o smokach. Czy może być lepsze połączenie? PS Coś czuję, że zaiskrzy między główną bohaterką, a jej "przyjacielem" Brettem.
gabisia2002 gabisia2002 May 12, 2016
Naprawdę wciągające!😃 dobrze napisane, da się wczuć w klimat opowieści 😁
IceFury IceFury Oct 22, 2016
Wow. Chyba się zakochałam się *_* lecę czytać kolejne części  😆
MoniaBbr MoniaBbr Nov 23, 2016
Już nie lubię tej całej Mafyldy. Rzeczywiście, brzmi jak nazwa ryby. -,- I też współczuję temu biednemu zwierzęciu. Może ta Nocna Furia stanie się smokiem Scarlett? W sumie, wszystko jest możliwe. Zabieram się za czytanie kolejnych rozdziałów, aby dowiedzieć się co dalej. :D
JWS_Love JWS_Love Dec 13, 2016
Zapraszam też do "Drugiej Storny", jeśli chcesz czegoś o smokach😉. Może wyrazisz też swoją opinię😃❤️