NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
AS! KELEBEK(öğretmen-öğrenci hikayesidir!)

AS! KELEBEK(öğretmen-öğrenci hikayesidir!)

51.7K Reads 3.9K Votes 45 Part Story
BALKAFA By mavikaram Updated 6 days ago

Elimi elinden kurtardığımda durdu ve afallayarak bana baktı. Gülümseyerek bir anda öne atıldım ve kollarımı beline sardım. Bir anda atılınca dengesini kuramayıp arkaya doğru düşmüştü ve bende üzerine. "Deli sevgilim." diyerek kahkaha attı ve o da kollarını belime sardı. Evet sanırım birazcık deliydim. "Uraz?" Mırıldanarak seslenişime karşılık, bir eliyle saçlarımı okşarken cevap verdi. 

"Efendim güzelim?" diyerek saçlarıma öpücük kondurdu. Gülümseyerek kafamı kaldırdım ve her zamanki gibi çenemi göğsüne dayayarak ona baktım. Kollarım alttan beline sarılıydı ve yerdeki kumlar elime yapışarak derimi gıdıklıyordu. 

"Biliyor musun Uraz?" Kaşlarını kaldırarak yüzüme baktı. Benim gülen yüzümün tersine onunki ifadesizdi. Sadece kaşlarının kalkıklığından, merak duygusu okunuyordu yüzünde. "Neyi biliyor muyum güzelim?" 

"Seni çok çok çok sevdiğimi." diye şakıdığımda o yüzündeki sert ifade hemen yumuşayarak yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturdu. Kollarını daha sıkı sarıp beni birazcık yukarıya çekiştirdi. Yeterli mesafeye geldiğimde durdu ve dudaklarıma kısa bir öpücük bıraktı. "Biliyorum Arya'm. Tıpkı benim gibi; sen de, benim seni ne kadar büyük sevdiğimi bil." Gülümseyerek kafamı salladım ve yanağına dudaklarımı bastırdım.

"Ne kadar büyük ve ne kadar güzel sevdiğini biliyorum, yakışıklı sevgilim."

°•○●○•°

Şans'lı adamın Şarkı'sı...

°•○●○•°

❗Hikayem birazcık küfür ve ilerleyen bölümlerinde ise 🔞 sahneler içermektedir.❗
°•○●○•°

Gerçekten güzel bir kurgu. Başarılarının devamını dilerim. Bölümleri biraz uzatmalısın bence.
Kızın sertliğini biraz abartı buldum. Tamam demiyorum her halta ağlasın ama, bu kadarı da abartı bence. Umarım ilerleyen bölümler de azıcık bastırılmış olduğunu görürüm
cyrstal_eya cyrstal_eya Jul 31, 2016
Yazım gittikçe güzelleşiyor devam et kara kelebek seni çoook seviyoruuuz
benmdunyaam benmdunyaam May 30, 2016
Siradanlıģı gecmis kiz bildigin dovus seviyor ... muhteşem
cyrstal_eya cyrstal_eya Jul 31, 2016
O kadar güzel bir başlangıçtı ki kendimi tutamıyorum . Çok güzel. Umarım tipik kitaplara dönmez. Yazımda biraz basitlik var ama toparlanıyor gibi :D
Nurdannlolu Nurdannlolu May 25, 2016
Harikağğ bir kitap. Sizde beni takip edip litaplarımı okuyup yorum atıp oylarsanız ? (ASKIDA olan kitaplarımı da lütfen)