KNB:Ja Nie Przegrywam[REMONT]

KNB:Ja Nie Przegrywam[REMONT]

29.5K Reads 2.3K Votes 63 Part Story
Misaki Crevan By DiamentowaJulia Completed

ZAKOŃCZONE   
-Ja tu przyszłam po to,żeby pokonać wielkiego Akashiego Seijuro a tu jakieś Seirin zabiera mi zwycięstwo z przed nosa-Powiedziałam patrząc w jeden punkt a był nim Kagami Taiga. Czerwonowłosy czując mój palący wzrok, zaczął rozglądać po trybunach,a jego oczy zatrzymały się na mnie.-Nieważne za jaką cenę! JA NIE PRZEGRYWAM-Ostatnie wykrzyknęłam a chłopak w którego wpatrywałam się uśmiechną się w moją stronę,mówiąc coś pod nosem-Nieważne za jaką cenę-Powtórzyłam.
(KSIĄŻKA JEST W POPRAWIE Z PROSTEGO POWODU BŁĘDY RAŻĄ NA KILOMETR)

CichyWilczek CichyWilczek Oct 19, 2016
Sorrka, że się czepiam ale nie stawia się spacji przed znakiem interpunkcyjnym. Jak co, to nie chciałam cię urazić ani nic z tych rzeczy. Wybacz 😉
Oczka bolą, gdy ktoś stawia spację, a po nie znak interpunkcyjny. Albo piszę tak: "Coś tam ,coś tam . I nowe zdanie ." Mogłabyś zacząć poprawiać swoje ff, wtedy czytało by się łatwiej i milej.
lady_fom_anime_word lady_fom_anime_word Sep 01, 2016
Ale czemu ona ma na imię Julia? :c Mnie się bardzo źle kojarzy i tak jakoś mi się trudno czyta. Ale ciekawe więc będę kontynuować
Rara_Avisa Rara_Avisa Aug 22, 2016
Popraw błędy ortograficzne. Spróbuj wyeliminować wszystkie powtórzenia i skróć niektóre zdania. I uzupełnij przecinki i kropki. Zobaczę jak będzie dalej i jak by co, to spróbuj znaleźć betę. Jak chcesz to też ja mogę nią być.
Nekkoo-chan Nekkoo-chan Dec 05, 2016
Wszystko dobrze, tylko znaczki interpunkcyjne 😉 ciekawie się zapowiada 😄😄😄