{re-writing} Kill Em With Kindness ✽ l.h

{re-writing} Kill Em With Kindness ✽ l.h

6.7K Reads 35 Votes 1 Part Story
tardis By Olivia-Liv Updated Nov 26

Była obrończynią uciśnionych. Nie potrafiła stać bezczynnie, gdy czyjeś łzy kapały na szkolny korytarz. Może... może i oni mieli ją gdzieś i może... tak tylko może... nie chcieli jej obecności, gdy gadała te wszystkie głupoty, lecz ona inaczej nie potrafiła. To było w jej naturze. Bycie dobrą. Czasami zbyt dobrą i naiwną.
  
  Cała szkoła miała dość jej pomocy. Śmiali się z niej, szydzili, raniąc więcej niż było koniecznie. Ona była zbyt delikatna, zbyt była zbyt sobą, aby się obronić.
  
  I pojawia się on z różnymi poglądami, myślami, pasjami. Nie chce się w to mieszać. Pozornie jest oziębły na całą sytuację, udaje że się tym nie intersesuje. Pozornie. Bo on też angażuje się za bardzo. Też chce pomóc. I także jego pomoc nie jest chciana.
  
  Your lies are bullets, your mouth's a gun
  And no war in anger was ever won
  Put out the fire before igniting
  Next time you're fighting
  ~ Selena Gomez - Kill Em With Kindness

wercik10 wercik10 Jul 18
Hej! Właśnie zaczęłam czytać Twoje opowiadanie. Jak masz chwilkę to proszę poświęć ją na skomentowanie mojej pierwszej historii. Byłabym niezmiernie wdzięczna.
O mój borze nie dość ze takie same imię to jeszcze identyczne spojrzenie na świat
Zapomniałam o istnieniu tego imienia and suddenly I'm in love
Naprawdę zapowiada się niesamowicie. Ok, zakochałam się. Najbardziej do gustu przypadła mi niejaka Vikey Frangipane :D zobaczymy co będzie później!
WikuWitczak WikuWitczak Aug 10
Kocham twój styl pisania 💞 szkoda że op nie dokończone bo naprawdę masz coś w sobie i jest to oryginalne, może nie masz doświadczenia ale widzę ogromny potenszjal
Zapowiada się niesamowicie, ta fabuła i w ogóle... jak ty na to wpadłaś?
               Naprawdę, naprawdę chcę to przeczytać i no cóż, czekam na rozdział.
               Całuski!!! xx