For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Kar Köpükleri II

Kar Köpükleri II

2.2K Reads 189 Votes 6 Part Story
Ezgi By Zencefilos Updated Jan 20

Sır küplerini Pandora'nın kutusuna tıkmışlar. Kutuyu İstanbul'un göbeğine saklamışlar. Açılmasın diye küllemişler üstünü iyice. Develer tellallığı bırakalı çok olmuş. Pireler gayrı berber değil. Ninelerse derin uykularda. Biz buradayız amma yetmez mi? 

Geçmişin kör kuyularına balıklama dalışlar yapıyor bir kadın. Yüzdükçe yoğruluyor; pişmek vakti geldiğinde ateş oluyor. Hamlığı kalmıyor artık. Yanıyor. Yetmiyor küllerinden doğuyor.

Kahin veya medyum der biri görse bilse yaptığını utanır bu savdan hemen. Bir Simurg o. Geçmiş, gelecek gölgelerin arasında lakin onun tam karşısında. 

*
Yazar Notu
Devam kurgusu olmakla birlikte, kalem amaca hizmet ederse şayet her yolcuya anlaşılır kılınacak bir kurmacayla birlikte olacaksınız.

 • anka
 • gölge
 • istanbul
 • kahin
 • medyum
 • simurg
 • wattys2016
 • zaman
moonlight3436 moonlight3436 May 03, 2016
İçimden bir ses sen bütün bunlari sonunda bir kaleme bagliyicaksin yine diyor...
Lythari Lythari May 03, 2016
Çok heyecanlandım :) Kesinlikle kapılıp gideceğim bir yolculuğa çıkmak üzereymişim gibi hissediyorum. Sanırım bu bölümde daha çok aksiyon yaşayıp, daha fazla gizeme bulanacağız :) 
               
               Gerçek efsane başlıyor mu yazarım? Bence başlıyor :)
- - May 12, 2016
Diğer kitabı bitirip, ayaklarımı popom vura vura, koşa koşa, zıplaya zıplaya, geç kaldığım için saçlarımı yola yola, güle güle GELİYORUM!
berweuli berweuli May 03, 2016
Çok güzel başlangıç aksiyon için heyecanlanmalıyım ? Cevap hayır da olsa yazacaklarına dair heyecanlandım Ezgicim. Cümlelerin yine her zaman ki gibi muhteşem. Hadi hayırlı olsun 😊😊😊
buseedilan buseedilan May 03, 2016
Aslinda dun gece ilk yorumu ben atmistim ama gitmemis 😔😔 yine harika bir kurgu olacagina eminim veeeee kapaga asik oldum resmen muhtesem bir kapak 🙈🙈🙈 ilk hikayeyi bitirme isini en yakin zaman hizlandiracagim . Yine hayranlikla okuyorum yazdiklarini 💓
senem_kenan senem_kenan May 03, 2016
Yazarim! Birinci kitabi final yaptigini bilmiyordum! Yani yaptin mi tam olarak? Ama bu giris hayli bir heyecan dolu.. Gulgunun resmini gormemle anladim zaten :D hayirli ugurlu olsun sekerparem!