My Boss | h.s

My Boss | h.s

107K Reads 8.2K Votes 32 Part Story
Martyna By perf_m Completed

Holly jako roczne dziecko trafiła do domu dziecka. Do dzisiaj nie ma pojęcia dlaczego rodzice ją oddali. Opiekunowie opowiadali jej, że mieli kłopoty finansowe. Mieli po nią wrócić... Potem zrozumiała, że już nigdy tego nie zrobią. W dniu swoich osiemnastych urodzin po prostu się stamtąd wyprowadziła. Całe szczęście, że spotkała starszą panią, która się nią zaopiekowała. Pozwoliła jej mieszkać u siebie. Holly jej pomagała i tak odwdzięczała się kobiecie. Nikt nie chciał przyjąć dziewczyny bez doświadczenia. Dorabiała jako sprzątaczka w kawiarni. Zdarzało się, że również stała za ladą czy chodziła z tacą pomiędzy stolikami. I pewnego dnia jakby z nieba spadło jej ogłoszenie. 

Harry miał łatwiej. Miał rodzinę. Kiedy Harry był mały jego tata założył agencję. Kilka lat później rozkręcił swój biznes. Z malutkiej firmy o której nikt nie wiedział, nagle stało się tak głośno jak nigdy dotąd. Harry z wiekiem zaczynał interesować się fotografią. Jego tata zatrudnił go w swojej firmie jako początkującego fotografa. Gdy stał już się dojrzałym mężczyzną przejął jedną z firm ojca i jednocześnie został jednym ze sławniejszych fotografów w Los Angeles. Nie radził sobie jednak z papierkową robotą. Postanowił zatrudnić osobistą asystentkę.

Hej :) całkiem fajny początek i na pewno zostanę :D zapraszam też do mnie <3 głòwną bohaterke mogłaby grać, Barbara Palvin, Victoria Justice lub Selena Gomez :)
domiszka98 domiszka98 May 07
Czekam na kolejny rozdział. Zapowiada się naprawdę ciekawe ff♥♥
lovmeharry lovmeharry May 01
Ciekawe się się zaczyna i napewno będę czytać dalej a główną bohaterką może być Selena Gomez lub Perrie Edwards ;))
nohejloszko nohejloszko May 01
Świetnie jest! Kocham twoją każda książkę! Czekam na kolejną rozdziały ^^
Ciekawie się zaczyna! Świetnie piszesz i bardzo się cieszę, że wreszcie Harry w opowiadaniu będzie normalnym szefem :")
szescwtotka szescwtotka May 01
Mam nadzieje ze jednak te sceny +18 będą no ale nie jako polecenie służbowe tylko inne 😄