NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Teorie i Memy Z Anime i Kreskówek

Teorie i Memy Z Anime i Kreskówek

79K Reads 7.1K Votes 69 Part Story
■ T A K ■ By _Animatorka_ Updated Feb 10

Teorie i Memy z anime i Kreskówek

Gagi04 Gagi04 Apr 02
W mandze też coś takiego było, jeśli mnie pamięć nie zwodzi...
Według mnie (to tylko teoria) tytani powstają z tych "wymiocin tytanów. Bo skoro tytani nie mają układu trawiennego muszą opróżnić brzuch. I z martwych szczątków ludzi tworzy się tytan. Wiem że trochę naciągane, ale ma to sens
girl864 girl864 Feb 13
Mi się zdaje że to przez ojca Erena powstali tytani bo w pierwszym odcinku było wspomniane że ojciec Erena uratował mur Maria przed epidemią i mi się zdaje że oN Wymysilił lekarstwo którego efektem ubocznym była zmiana w tytana ale to tylko moje zdanie (przepraszam za orto )
xqvxxqyy xqvxxqyy Feb 07
Uważam że tytani to ludzie którzy zostali zjedzeni przez tytana a następnie "pogrążeni" w ich ślinie tak jak w jednym z odcinków.
RainKresnik RainKresnik Feb 28
Trochę tu teraz naciągnę, ale skoro tytani nawiązują do Greckich tytanów to może są potomkami bogów i ludzi, dlatego są zmutowani i ogromni. Może ci "bogowie" w snk ich po prostu tworzą.
Magnolia_Red Magnolia_Red May 23, 2016
Zeke też maczał w tym łapy. Zmienił ludzi w wiosce bodajże Rogako (wioska Connego) dlatego tytan, który przypominał Springerowi matkę leżał na budynku. Miał za cieńkie kończyny, by się poruszać. To informacje z tomu 9