ONE STEP CLOSER

ONE STEP CLOSER

19.6K Reads 1.8K Votes 41 Part Story
˗ˏˋ  aluś ˎˊ˗ By Shiruux Completed

❝Zapomniałaś jak się mówi, czy tak przeraził cię mój widok?❞

Do tej pory kompletnie się nie znali, mimo tego, że codziennie jechali tym samym autobusem, mokli w deszczu, marznęli zimą i marudzili na nieznośny upał w lecie.

On nie zwracał na nią swojej uwagi, ona go nie zauważyła mimo swojej ciekawskiej natury. Cały czas się mijali, nie mając nawet pojęcia, że chodzą razem do tego samego liceum i klasy.

Któregoś dnia ona przypadkowo na niego wpadła.  

W autobusie i na szkolnym korytarzu. Przy dotknięciu siebie nawzajem przeszedł ich prąd. Ktoś, siła wyższa zdecydowała, że muszą się lepiej poznać. 

I tak się stało.

Ruth jest prostą dziewczyną i wielką optymistką z wiecznie wymalowanym uśmiechem na twarzy, zaś Andrew to chamski, obojętny na wszystko wokół, a przy tym uparty i sarkastyczny buc wszechświatowy. 

Czy ta dwójka o kompletnie odmiennych charakterach dojdzie kiedyś do porozumienia? Co się stanie gdy jedno z nich nieoczekiwanie zakocha się w drugim?

  #76 w DLA NASTOLATKÓW

  ZAKOŃCZONE

© Shiruux

  • komedia
  • obyczajowe
  • okruchyżycia
  • onestepcloser
  • romans
  • szkolne
Anna_Dziedzic Anna_Dziedzic May 31, 2017
Zaczyna się ciekawie, podoba mi się. Co najważniejsze, ruszyło mnie, a do tego brak błędów. No oprócz tych dwóch, które zauważyłam. Ale ogólnie jest świetnie. Lecę dalej
tellmewhatsyournamex tellmewhatsyournamex Apr 30, 2016
szkoda, że usunęłaś poprzednie opowiadanie😰 za to te zapowiada się cudownie❤️