Locked Down |Isaac Lahey| ZAWIESZONE

Locked Down |Isaac Lahey| ZAWIESZONE

6.9K Reads 509 Votes 29 Part Story
• w e i r d o • By WaitingOnACarousel Updated Dec 27, 2016

-To jakaś głupia grupa wsparcia?! Co, powinnam się przedstawić jeszcze raz?! Ok, to posłuchajcie tego. Jestem Leslie i wierzcie, lub nie, ale wcale nie chciałam im nic zrobić. Życzyłam im wiele złego, ale nigdy nie miałam zamiaru nikomu odbierać życia! - poczułam, jak łzy wygrywają ze mną i powoli rwą się w dół.
      Wszyscy gapili się na mnie ze współczuciem, spojrzeniami, których nienawidzę. Jedynie wzrok Isaaca trzymał się podłogi. Sam odwrócił się lekko w prawo nie chcąc patrzeć na to zamieszanie. Jakby wiedział, że to nic nie pomoże. On jest jedyną osobą, która naprawdę rozumie, jak to jest bać się przejść te kilka kilometrów w drodze do domu, jak to jest robić wszystko, żeby tylko nie przekroczyć drzwi.
      ...Ale to nieważne. Jestem na nich wszystkich wściekła. Co do jednego. Wiedziałam, że Isaac bacznie wszystkiemu się przysłuchuje. Rejestruje każde słowo. Byłam pewna.
- Wiecie co? Mam tego dość, ten potwór pustoszy miasto, a wy stoicie jak słupy kipiąc z litości! Jak nie chcecie się tym zająć, to chociaż zostawcie mnie w spokoju! - wykrzyknęłam i nie czekając na niczyją reakcję otarłam łzy i ruszyłam do wyjścia dumnym krokiem.
      Nie wiedziałam nawet, dokąd pójdę. Nie mogli mnie więcej oglądać w tym stanie. Wystarczyło zrobić jeszcze parę kroków i znalazłabym się...
- Leslie? - głos Dereka był niepewny, co wydawało się dość dziwne, jak na niego. Odwróciłam się.
- Wydaje nam się, że to ty jesteś bestią.

[Opowiadanie pisane w sezonach 2 i 3A. Zawiera moją własną wersję historii o bestii z Gevaudan, która pojawia się wcześniej, nie mając nic wspólnego z doktorami, czy chimerami]

*okładka wykonana przez @staydrumandrnr (chociaż znając mnie pewnie pokręciłam którąś literę)

*UPRZEDZAM - BARDZO WOLNO PISANE ZE WZGLĘDU NA WENĘ, CZAS I INNE TEGO TYPU I TAK BEZSENSOWNE TŁUMACZENIA AUTOREK.

No comments listed yet.