Córka Blackwood'a

Córka Blackwood'a

110K Reads 8.5K Votes 42 Part Story
IzzyBell98 By IzzyBell98 Updated Mar 19

Czy zastanawialiście się kiedyś jak by to było gdyby każdy schodził wam z drogi? Gdyby każdy bał się patrzeć wam w oczy? Gdyby na sam dźwięk waszego nazwiska każdy trząsł się z przerażenia? 

Vivien ma 18 lat i jest córką samego Arthura Blackwood'a,  okrytego złą sławą przywódcy największego i najpotężniejszego klanu w Brazylii. Blackwood by chronić swoje  jedyne dziecko postanowił zamknąć ją w domu przypominającym istną twierdzę i trzymać z dala od całego świata.  Od tego zwykłego i tego podziemnego,  w którym kwitnie handel bronią i narkotykami oraz słynącym z nielegalnych walk. Jednak Vivien nigdy nie była posłuszną córeczką...

Co się stanie gdy Blackwood dowie się o drugim życiu swojej córki? O tym,  że od lat Vivien wymyka się ukradkiem z domu? Co się stanie gdy Vivien mimo woli ojca postanowi szkolić się by w przyszłości móc zostać jego godną następczynią? A co jeżeli w to wszystko wkradnie się jeszcze nie chciała miłość?

klaudiaaxdxd klaudiaaxdxd Aug 18, 2016
Byłaś chyba ciut głodna przy pisaniu tego bo brakuje paru liter :)
Gracemusic5 Gracemusic5 Dec 23, 2016
Ogólnie pomysł super tylko mam wrażenie, że cała akcja jest zbyt chaotycznie opisana. Rozbudowałabym bardziej zdania jak i opis wrażeń, emocji, czy uczuć między dwoma postaciami, bo wtedy wyraźniej rysuje się charakter całej postaci ;) ( to tylko moja propozycja )