HİZMETÇİM BİR VAMPİR

HİZMETÇİM BİR VAMPİR

144K Reads 8.6K Votes 18 Part Story
Alin By Ma_Vi_Si Updated Oct 24

"İçeri alın." dedi kalın ve bir o kadarda otoriter bir ses. Ses tonu ürperticiydi. Tüylerim diken diken olmuştu bu sesi duyunca. Korumalardan biri gelip yolu gösterip önden yürümeye başladı. Bende tabi peşinden...

Evin kapısı açıldı. İçeri girmek istemiyordum. İçimde kötü bir his vardı. Sanki attığım her adım ölüme gidiyordu. Sonra birini gördüm. Simsiyah saçları , siyah gözleriyle deri ceketli siyah bir adam.

____


"Konuşsana kızım dilini mi yuttun. Yoksa dilsiz misin?" dediğinde derin bir nefes aldım ve aklımdaki cümleleri netleştirdim.

"Ne mazoşistim, ne dilimi yuttum ne de dilsizim. Sadece bu işe ihtiyacım var." dedim buz gibi bir sesle. Şöyle diyim ben bile korkmuştum kendimden. Bu ses benim neremden çıkmıştı çok merak ediyorum. 

Kaşlarını kaldırdı alayla. Sonra gülümsedi. Ama bu içten değildi. 'Görürsün sen' dermiş gibiydi. Elimdeki iğneleri ve bıçağı çıkarıp attı. Bir düğmeye bastığında büyük bir havuz çıktı ortaya. Sadistçe gülümsedi. Ayağını sandalyenin ön tarafına koydu ve ittirdi. Soğuk su bedenime değerken, kanlarım havuzun suyuna puslu bir görünüm katmıştı. Su giderek kırmızı renge dönüyordu. Aynı gözlerim gibi...

Sessizizz Sessizizz Aug 20
Şimdi birden 20 diyince bi Ezikledim içimden adamı dkhdjdjdjdjdjdhsjjshs
dilbertsnck dilbertsnck Aug 31
Başarılarının devamını dilerim kardeşim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.
tanistes tanistes 4 days ago
Bir hizmetçilik için biraz saçma abartılı testler değil mi?
sevde3456 sevde3456 Sep 07
Ajshajsjajskw benim bir tahminim var ama söylemiyim en iyisi
299 yazınca yalnışlıkla yazmışsındır 29 dur diye düşünmedim değil :D
HPEceMalfoy HPEceMalfoy Sep 16
Benim anlamadığım nasıl 1 vampir vampirlerin yaraları çabuk iyileşmiyomu