NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
"Uderz trzy razy, a nawet Budda się rozzłości."

"Uderz trzy razy, a nawet Budda się rozzłości."

12K Reads 1.3K Votes 29 Part Story
Alicja By Spiito Updated 16 hours ago

Świat ninja jest brutalny i nieprzewidywalny. Każda misja, nawet ta niewinna może stać się walką o życie swoje, towarzyszy. Czasem trzeba podjąć ciężką decyzję - poświęcić przyjaciela, czy misję? Pewnego dnia Kimiko Hatake, szczęśliwa nastolatka stanęła przed tym wyborem. Chciała poświęcić swoje życie dla ratowania misji i honoru Konohy, jednak przeżyła. Utraciła coś więcej.

Całe opowiadanie jest dedykowane mojemu kochanemu Guru. Ku chwale!
Tytuł pochodzi z anime "Naruto Shippuuden" - są to słowa Deidary wypowiedziane do Tobiego, gdy ten bawił się jego oderwaną ręką.

z niewielkiego kurzu?
               poza tym - skąd ten kurz? trening jest nie przekonujący. kopnięcie, blok, kontra, powiedzmy, zamachnięcie się igiełem, odskok, nożyki, odskok (wybacz, jak coś mylę) i nagle jakaś ręka spod ziemi. koniec.
               no tak sobie no :(
pogrzebali go żywcem? ojć :(
               jakoś zdziwił mnie ten "białowłosy". była o tym wcześniej wzmianka?
nyphin nyphin May 24, 2016
Nie przepadam za naruto, tak szczerze (pierwsza seria jest super, druga już nie, według mnie). 
               Pomimo paru literówek, bardzo mi sie spodobał twój styl pisania. :)
Patrz, pierwszy lepszy przykład. Zawiązała niedbale włosy. Nie lepiej niedbale związała włosy? Trzymać się odpowiedniego szyku. I ty tego (oraz tego typu) potknięć masz na pęczki.
Tenebris-Uchiha Tenebris-Uchiha Dec 19, 2016
"Ja w twoim wieku zabiłem swoją najlepszą przyjaciółkę i byłem winien śmierci mojego przyjaciela, który potem postanowił zniszczyć świat! Uwierzysz?"
Diyua02 Diyua02 Oct 03, 2016
Bardzo dobrze napisane fanfiction. Klimat jest taki sam jak w anime i udało ci się zachować charakter bohaterów. Moja opinia bardzo pozytywna. Idę czytać dalej. :-)