NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Hakmarrja

Hakmarrja

7.1K Reads 947 Votes 36 Part Story
ai__1234 By ai__1234 Updated Oct 15, 2016

-Titulli i meparshem:Dashuri Dhe Mister
☆☆☆
-E shkuara kthehet gjithmone per te kerkuar llogari.Gjithmone.
☆☆☆
-Hakmarrja eshte nje pjate qe sherbehet e ftohte.
☆☆☆
-Çfare ndodh kur jehona e hakmarrjes se kthyer tashme ne obsesion tund rrenjet e nje dashurie te re?

Erisa__ Erisa__ Sep 09, 2016
Shkooooollla.Fjala me e urryer e mallkuar,dhe shkaterrimtare ne te gjithe boten.
               Kujdes! Mos e thoni shpesh,sjell vdekje te menjehershme.
Erisa__ Erisa__ Sep 09, 2016
Mua rrezet e djellin me bejne veze te skuqur ty te ledhatokan
KleaZenelak KleaZenelak Oct 04, 2016
Po e lexoj per here te pare. Se di pse se kisha filluar me pare. Me pelqen shume! :)
Erisa__ Erisa__ Sep 09, 2016
Pershkruan shume shume shume bukur ti shtrigan,ja merrke ne kthese te tjerve.Superrrr!
Erisa__ Erisa__ Sep 09, 2016
Ca i therret ashtu po pellit njehere mire te ngelen me traume gjithe jeten