Hakmarrja

Hakmarrja

10.5K Reads 1.2K Votes 36 Part Story
AFadedStar By AFadedStar Updated Oct 15, 2016

-Titulli i meparshem:Dashuri Dhe Mister
☆☆☆
-E shkuara kthehet gjithmone per te kerkuar llogari.Gjithmone.
☆☆☆
-Hakmarrja eshte nje pjate qe sherbehet e ftohte.
☆☆☆
-Çfare ndodh kur jehona e hakmarrjes se kthyer tashme ne obsesion tund rrenjet e nje dashurie te re?

 • albanian
 • bestfriends
 • dram
 • love
 • mistery
 • revange
 • shqip
 • thriller
Eriiisa Eriiisa Sep 09, 2016
Shkooooollla.Fjala me e urryer e mallkuar,dhe shkaterrimtare ne te gjithe boten.
               Kujdes! Mos e thoni shpesh,sjell vdekje te menjehershme.
Eriiisa Eriiisa Sep 09, 2016
Mua rrezet e djellin me bejne veze te skuqur ty te ledhatokan
KleaZenelak KleaZenelak Oct 04, 2016
Po e lexoj per here te pare. Se di pse se kisha filluar me pare. Me pelqen shume! :)
Eriiisa Eriiisa Sep 09, 2016
Pershkruan shume shume shume bukur ti shtrigan,ja merrke ne kthese te tjerve.Superrrr!
Eriiisa Eriiisa Sep 09, 2016
Ca i therret ashtu po pellit njehere mire te ngelen me traume gjithe jeten