Fire in the rain [Miraculous PL]

Fire in the rain [Miraculous PL]

27K Reads 1.7K Votes 16 Part Story
filou-bleu By filou-bleu Updated Jul 28

[Wcześniej "Maybe love can soothe your pain"]

Akcja dzieje się trzy lata po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym sezonie "Miraculous: Les aventures de Ladybug et Chat Noir". 

"Papillon noir, Paris mystère..." - brzmią pierwsze słowa piosenki. Tak właśnie wygląda ukochane miasto Marinette Dupain-Cheng, gdy dziewczyna kończy osiemnaście lat. Wciąż jest Biedronką i wciąż ratuje niewinnych u boku Czarnego Kota, choć ich odwieczny nemesis - Władca Ciem - rośnie w siłę z roku na rok. Wszystko się zmienia. Paryż już nie jest taki sam jak dawniej; mrok nieustannie rozciąga się nad stolicą Francji, a jej mieszkańców ogarnia strach. Czy w obliczu nadchodzącej katastrofy Biedronka i Czarny Kot podołają swoim obowiązkom superbohaterów i obrońców miasta? Czy Marinette zrozumie, jak ważny jest dla niej młody mężczyzna, kryjący się za czarną maską? I co najważniejsze - co zrobić, gdy ukrywana przez lata tajemnica musi zostać ujawniona ze względu na zaistniałe okoliczności? 

Uwaga
Treści dla dorosłych mogą pojawić się w późniejszych rozdziałach. Nie oznaczyłam jednak opowiadania na +18, bo z doświadczenia wiem, że nikt nigdy nie trzyma się podziałów wiekowych przy czytaniu fanfiction i będą tu zaglądać osoby młodsze. Ostrzegam jednak, że w późniejszych częściach pojawią się rozbudowane sceny erotyczne, więc jeśli ktoś nie preferuje czytania takich rzeczy, to nie radzę zaczynać. To taka drobna uwaga!

maybecal maybecal Nov 11
zrobiło mi się przykro, bo marinette była cholernie wesołą osobą
Bo chyba jest spostrzegawczym, inteligentnym chłopakiem? 
               
               
               
               
               
               
               
               *prycha, nie mogąc uwierzyć w swoją głupote*
               
               Przecież on nie jest na tyle spostrzegawczy! I właśnie za to go nie lubie!!!
Ale to jest cudne !!! Wspaniałe wręcz :D Jeny wreszcie trafiłam na zajefajną książkę !!! Pozdrawiam cieplutko !!!
Brak mi słów na opisanie tego co napisałaś. To jest poprostu cudo *O* jak i twoje rysuneczki xD.
I mój Boże 😃
               A już myślałam, że przeczytałam wszystkie dobre fanfiki o Miracoulum, ale znalazłam Twoje i o Boże jestem Ci wdzięczna, że piszesz
Nareszcie skończyłam czytać bo cały czas mi ktoś lub coś przeszkadzało super rozdział (dzięli za wene xD) ide czytać kolejny kotełu :3