Nowa

Nowa

727K Reads 49.8K Votes 37 Part Story
lovehatefeel<3 By lovehatefeel Updated 20 hours ago

-Dupek - chłopak odwrócił się ze wściekłością.
-Przepraszam mówiłaś coś do mnie?
-Nie widziałeś, że mnie potrąciłeś? - powiedziałam wkurzona, zbierając z podłogi wszystkie notatki, które dała mi nauczycielka.
-A za kogo się uważasz, że w ogóle do mnie się odzywasz?
-Lepsze jest pytanie, kim ty jesteś, myśląc, że jesteś ważniejszy od innych? - spytałam, wstając z podłogi. Chłopak podszedł do mnie, zabijając mnie wzrokiem. Miałam wrażenie, że zaraz mnie uderzy. Jednak on przypatrywał mi się nadal z nutą ciekawości i intrygi. Zacisnął usta w wąską linię.
-Lepiej się pilnuj.


Rodzice Rosie mają dobrze płatną pracę, jedyne co musieli robić to co jakiś czas przeprowadzać się. Kiedy przeprowadzili się do Seattle, Rosie po raz kolejny musiała zmierzyć się z nową szkołą. Czy bycie nową jest plusem? Czy może na odwrót?  Wszystko zmienia się, gdy poznaje Nathana - gwiazdę szkolnego boiska, wielbiciela wszystkich dziewczyn. Co ich połączy ze sobą?

abri-xx abri-xx Aug 28
Przeczytałam Twój opis na profilu..."Więzień Labiryntu" tyle wystarczy! Już Cię uwielbiam!!!❤️
pandziom pandziom Oct 21
Zapraszam do mnie :D jestem nowa więc przydały by mi się jakieś wskazówki
Zapraszam również do mnie na raka pt.:"Ślicznie umierasz". Dużo umierania, kazirodztwa i takich tam. Hekhem, kategoria romans.
Zapraszam do mnie ❤️❤️❤️ ale nie wiem czy fajne 😕 nie mam dużo gwiazdek dlatego... Zapraszam nie tylko Ciebie ale wszystkich którzy przeczytają ten komentarz i chcą mi trochę pomoc 🙂🙂
Zapraszam serdecznie do mnie, a ja zabieram się za czytanie Twojego dzieła ^^
trotthet trotthet Oct 01
po przeczytaniu tego wstępu zastanawiam się jakim cudem znalazło się to w moich polecanych