Nowa

Nowa

1.1M Reads 86.2K Votes 49 Part Story
lovehatefeel By lovehatefeel Updated 7 hours ago

-Dupek - chłopak odwrócił się ze wściekłością.
-Przepraszam mówiłaś coś do mnie?
-Nie widziałeś, że mnie potrąciłeś? - powiedziałam wkurzona, zbierając z podłogi wszystkie notatki, które dała mi nauczycielka.
-A za kogo się uważasz, że w ogóle do mnie się odzywasz?
-Lepsze jest pytanie, kim ty jesteś, myśląc, że jesteś ważniejszy od innych? - spytałam, wstając z podłogi. Chłopak podszedł do mnie, zabijając mnie wzrokiem. Miałam wrażenie, że zaraz mnie uderzy. Jednak on przypatrywał mi się nadal z nutą ciekawości i intrygi. Zacisnął usta w wąską linię.
-Lepiej się pilnuj.


Rodzice Rosie mają dobrze płatną pracę, jedyne co musieli robić to co jakiś czas przeprowadzać się. Kiedy przeprowadzili się do Seattle, Rosie po raz kolejny musiała zmierzyć się z nową szkołą. Już pierwszego dnia staje się tą, która postawiła się szkolnej gwieździe futbolu, czyli Nathanowi, obiektowi pożądań. W rzeczywistości się nienawidzą, ale inne okoliczności, w których się poznają, zupełnie zmienią ich oboje. Czy wyjdzie to im obojgu na korzyść?

pandziom pandziom Oct 21, 2016
Zapraszam do mnie :D jestem nowa więc przydały by mi się jakieś wskazówki
PetraNystrom PetraNystrom Oct 05, 2016
Zapraszam również do mnie na raka pt.:"Ślicznie umierasz". Dużo umierania, kazirodztwa i takich tam. Hekhem, kategoria romans.
roselkaa roselkaa Jan 24
Zapraszam na opowiadane "dlaczego się w tobie zakochałam" mega 💞
trotthet trotthet Oct 01, 2016
po przeczytaniu tego wstępu zastanawiam się jakim cudem znalazło się to w moich polecanych
Emura_ Emura_ Nov 01, 2016
Zapraszam do mnie na (Nie) Wszystko stracone. Książka jest o dziewczynie, która nie potrafi zapomnieć o swojej okropnej przeszłości. Więcej wrażeń Tutaj https://www.wattpad.com/story/88797191-nie-wszystko-stracone
               :)
Marrie505 Marrie505 Oct 02, 2016
Zapraszam do mnie jest dopiero początkek, ale zastanawiam się czy powinnam to kontynuować