Yedim Yedi #Wattys2016

Yedim Yedi #Wattys2016

110K Reads 9.7K Votes 47 Part Story
MrPotterhead By MrPotterhead Completed

Cennet'te karşılaştığım huri abla beni yeniden yedi yaşıma gönderdiğinde, aslına bakarsanız çoğu detayı başta fark etmedim bile. 

 İlk detay olarak eskiden iki lira olarak verdiğim dolmuş parası şimdi yoktu. Onun yerine annemin kucağına oturarak yapacağım ücretsiz ve keyifli seyahatler vardı. 

 Hatta bu dolmuş yolculuğu sırasında bazen şansımın dönmesi sayesinde teyzeler tarafından cüzi bir miktar olsa da para kazanabilirdim. 

 Mesela şehirler arası yolculukta ise annem İlker olan ismimi, İlknur olarak yazdıracak ve ben bu sayede annemin yanında yolculuk yapabilecektim. Her mola verdiğimiz yerde ise muavin acaba beni indirecek mi diye heyecan yapacaktım. 

 Afyonda verdiğimiz molalar işin cabası olacak ve eve kilo kilo sucuklarla dönecektim. 

 Çocuk olduğum için kendime harcamam gereken paraların babam tarafından karşılanması ise işin en harika detayıydı. 

 Bir de çok büyük bir fırsat vardı önümde. Ben kaç yaşındaki aklım ile yedi yaşına dönmüştüm ve bu defa çocukluk hayatını dibine kadar yaşıyordum. 

 Espriler, kuzenler, çeteler, dedeler, nineler, aşklar ve daha neler neler... Neler nelere en büyük örnek olarak bunu okuyan sizler. 

 Son olarak size demem gereken tek şey, kitabımızın tek bir felsefesi var: Hayat sana çelme taktığında ona dişlerini göster.

 Kahkaha molalarında görüşmek üzere... Ne duruyorsun okumaya başlayıp kendini gülmenin kollarına versene!

!Wattys 2016 Kazananı!
!Wattpad 23 Nisan Yarışması Kazananı!

ketum-00 ketum-00 Sep 09, 2016
Amacim reklam yapmak aq 😁 benim kitabimada bir bakin ilham anca oyle geliyor 😀
HelinHenilKada HelinHenilKada Aug 31, 2016
Ne oluyor lan? Ben bir şey anlamıyorum....????? İlk başlarda böyle olunca beni sıkıyor, o yüzden... Ama yinede devam edeyim belki güzel ha? 😌😌
pinarsuperbiri pinarsuperbiri Aug 31, 2016
💙💙💙Bi' Sevsen Beni (Mizah) kitabımı okur musunuz? 💛💛💛
Berat6703 Berat6703 Sep 15, 2016
Neden burası reklam şirketi başvurularına dönmüş aq Millet kitabıma bakarmısınız votelerinizi bekliyorum amacım reklam yapmak değil yazmış demek reklam yapsalar poku yedik shs
bulutlaruzerinde bulutlaruzerinde Sep 05, 2016
Merhabalar arkadaşlar... Size amacım asla reklamımı yapmak değil fakat o kadar uğraştım ki bu hikayeyi yazmak için... Kesinlikle klişelere yer vermiyorum. En azından tanıtımıma bir göz gezdirirseniz beni çok mutlu edersiniz. Emin olun pişman olmazsınız. Teşekkürler
yavru_ceylan yavru_ceylan Dec 25, 2016
Evet özel klasörümdeki boşluğa bir ekran fotoğrafı daha eklendi. :)