Ukáž mi svoje krídla

Ukáž mi svoje krídla

50.3K Reads 4.5K Votes 85 Part Story
Eryiyn By Eryiyn Completed

Rasa zvaná Azroni, preberúca Zem zhruba pred dvoma storočiami, rozlíšiteľná od ľudí len pár hlavnými znakmi, momentálne ovláda celú planétu. Medzi ich charakteristiku patria modré vlasy, nebezpečné telepatické schopnosti a...krídla, ktoré majú neustále zakryté pred vonkajším svetom, kvôli ich extrémnej citlivosti na dotyk nesprávnej osoby. Za život Azrona sa vždy nájde len jediný parter, ktorý je schopný nespôsobiť svojmu spriaznencovi pri ich dotyku neznesiteľnú bolesť. A práve táto, na prvý pohľad krehká rasa, zničila pri svojom nálete skoro celú Zem. 
Napriek tomu, žiaden z nich nemienil spustošený povrch vrátiť do pôvodnej podoby. Vytvoriac 37 zón, v ktorých bolo prvých 12 vyradených pre preživších, zotročených ľudí, sa celý život dial len tam, pripravujúc ich na budúce podradné služby určené k zábave Azronov. 
Stále, však existovalo niekoľkojedincov, ktorí sa narodili mimo arén, na zdevastovaných uliciach povrchu. A na tejto novej Zemi, v úplne odlišných oblastiach, žijú dve úplne odlišne osoby... 

Rik, 17 ročný človek žijúci mimo zón, odchytený Azronskou hliadkou, ihneď predaný do služby bohatej mimozemskej rodiny. Nevyjadrujúci svoje emócie, cítiaci nenávisť ku všetkému vrátane seba samotného.

Azel, syn vysoko postaveného Azrona, ktorého poslaním je z duše opovrhovať ľuďmi. Nešťastnou zhodou okolností však touto vlastnosťou nekomponuje, čím si podstatne sťažuje život. V blízkosti rodiny a iných svojho druhu je nútený byť...krutým, nemilosrdným a arogantným Azronom. V súkromí, pri ľudských sluhoch...nevinný a láskavý s odporom k násiliu.
 
Čo sa stane ak sa zhodou okolností spoja životy dvoch strán jednej čiernej mince...?

UPOZORNENIE: jedná sa o yaoi príbeh čo je vzťah boyxboy...čiže čítanie na vlastnú zodpovednosť

 • alien
 • bdsm
 • boyxboy
 • gay
 • postapokaliptické
 • sci-fi
 • služobník
 • wings
 • yaoi
callarix_ callarix_ 3 days ago
Akože ja už sa teším na tie... Eww... Pekne časti s panmi xDD
callarix_ callarix_ 3 days ago
Omfg skdjjdkdksksjsjs toto bude tiež úžasne. Zvieratko. Jezuz budem to milovat...
KawaiiVika KawaiiVika Jun 24, 2016
Chýbala mi tvoja tvorba potom, čo sa skončil príbeh "Ako rozplakať KIRU........." :"3 Tak som sa vrhla na toto! ^°^
MKate8 MKate8 Aug 03, 2016
Keby to bol klavír..by som sa nenahnevala :) ale husle sú tiež dobrý výber :)