MIRACULUM~Historia Marichat <3

MIRACULUM~Historia Marichat <3

33.2K Reads 2.2K Votes 36 Part Story
Zuzia Danielak By ZuziaDanielak Completed

Hejooo! Coś mi jest i pisze o Miraculum xD Bardzo polecam <3 Czytałam już na prawdę wiele, wiele, wiele, wiele ff o Miraculum i pomyślałam, że ja też coś napiszę, ale znacznie inną historię. Marichat <3 No proszę Cię... Czy ktoś nie lubi tej pary? Co z tego że nie istnieje xd Ja ją zacznę... xD Nowa historia, nowa miłość, całkiem inny początek. 
*Jeśli ktoś nie ogranie po rozdziałach xDDDD
Marinette jest zakochana w Adrienie (jak zawsze) ale Czarny kot, Adrien jest zakochany w Marinette a nie biedronce, tylko, że Adrien nie chce aby Marinette pokochała jego śliczną buźkę z magazynu a jego serce, dlatego przemienia się w Czarnego Kota i zarywa do Mari xDD czy ktoś jeszcze oprócz mnie tego nie rozumie? Jeśli nie rozumiesz, to zapraszam do czytania mojego ff a na pewno zrozumiesz więcej niż tu xd bynajmniej tak myślę, aczkolwiek (kocham to słowo xd) jest możliwość, że nikt, tak jak ja, nie ogranie o co mi chodzi w tekście xDDD Tak wiem... Bardzo zachęcające do czytania xDDD

ladycat1209 ladycat1209 Jun 05
uwielbiam wattpad'y , w których cel to zdobycie serca kochanej osoby <3
Może i w porównaniach nie stawiamy przecinków przed "jak", aczkolwiek (faktycznie, fajne słowo XDDD) w tym przypadku "jak" nie pełni funkcji porównawczej, ale taką samą jak na przykład "gdy" lub "dlaczego" ("Wyszedłem, gdy zaczęło padać"; "Nie rozumiałem, dlaczego się spóźniła")
Kateteen2 Kateteen2 Jul 27
No tak, ale to wypowiedź bohaterki... więc w sumie może powiedzieć nawet 'proszę nie rozłańczaj się', boli w oczy, ale niestety ludzka wymowa zanika :)
im_akven im_akven May 14
Tak jak powiedziano wczesniej - jest parę błędów, ale ja na szczęście (dla ciebie) ignoruję je ;D
               Podoba mi się pomysł na fabułę. Możesz tylko dodać więcej opisów i będzie już całkiem odlot :D 
               Pozdrawiam i czekam na next ❤
im_akven im_akven May 14
Ten uczuć kiedy zostawisz komentarz pod pierwszym rozdziałem, bo był tak długi, że nie ogarniasz, że ro nie koniec X"D
Amzi66 Amzi66 Jul 27
A po wielokropku wszystko powinno zaczynać się wielką literą :)