Nje Shanc I Dyte...

Nje Shanc I Dyte...

45.8K Reads 5K Votes 57 Part Story
authentic By jake7badboy Completed

*Highest rank: #1 in Teen Fiction*

⚠JO NJE LIBER KLISHE..LEXOJENI DERI NE FUND!⚠


Deni eshte nje vajze 16vjecare, jeta e se ciles eshte kthyer permbys. Ajo jetonte vetem me mamane dhe kishte nje gjyshe ne nje qytet me te larget. Pas vdekjes se gjyshes, ajo dhe mamaja e saj zhvendosen atje duke lene cdo gje pas.
Ne Australi ,vendi ku zhvendosen, jeton dhe shoqja e mamase se saj e cila ka nje djale ne moshen e Denit, Tajler.
Per shkak te ekonomis se ulet, mamaja e Denit duhet te punoj dy turne si infermiere qe te nxjerri buken e gojes. Deni e ndihmon ate duke praktikuar boksin pasi eshte nje nder sportet qe deshiro me shume por dhe per nje minorene si ajo. Cfare do te ndodhe kur dy uragane te ndryshme si Deni dhe Tajler do te perplasen me njeri tjetrin? Po e shkuara e erret e Tajler do ndikoje ne jeten e saj...
Lexojeni qe ta zbuloni...


Lexim te kendshem..❤

《 Nuk lejohet te merret, kopjohet, perkthehet apo te shperndahet ne rrjete te tjera pa lejen e autores. (Lejen time)》

 • albanian
 • kickboxing
 • teenfiction
 • wattys2017
AngieRun AngieRun Apr 26, 2016
u fiksova me historine qe tek pjesa e 'niseshim per Australi' :P 
               australia eshte fiksimi im :D
masterpiece4 masterpiece4 Aug 23, 2016
me pelqen shume :) nuk e di sesi me ka humbur kjo histori , suksese!