NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Nje Shanc I Dyte...

Nje Shanc I Dyte...

33.6K Reads 3.7K Votes 57 Part Story
N a n i🌼 By jake7badboy Completed

⚠JO NJE LIBER KLISHE..LEXOJENI DERI NE FUND!⚠

Ranked #1 in Teen Fiction.


Deni eshte nje vajze 16vjecare,ndryshe nga bashkmoshataret e saj, jeta e se ciles eshte kthyer permbys. Ajo jetonte vetem me mamane e saj dhe kishte nje gjyshe ne nje qytet me te larget nga ai ku jetonte. Pas vdekjes se gjyshes se saj ajo dhe mamaja e saj u zhvendosen atje duke lene cdo gje pas.
Ne Australi ,vendi ku u zhvendos, jeton dhe shoqja e mamase se saj e cila ka nje djal ne moshen e Denit, Tyler.
Per shkak te ekonomis se ulet mamaja e Denit duhet te punoj dy turne si infermiere qe te nxjerrin buken e gojes. Deni e ndihmon ate duke praktikuar boksin pasi eshte nje nder sportet qe deshiro me shume por dhe per nje minorene si ajo. Cfare do te ndodhe kur dy uragane te ndryshme si Deni dhe Tyler do te perplasen me njeri tjetrin? Po e shkuara e erret e Tyler do ndikoje ne jeten e saj...
Lexojeni qe ta zbuloni...


Lexim te kendshem..❤

AngieRun AngieRun Apr 26, 2016
u fiksova me historine qe tek pjesa e 'niseshim per Australi' :P 
               australia eshte fiksimi im :D
masterpiece4 masterpiece4 Aug 23, 2016
me pelqen shume :) nuk e di sesi me ka humbur kjo histori , suksese!