ARAF'IN KIZI

ARAF'IN KIZI

366K Reads 16.9K Votes 73 Part Story
Nazmiye Nur By Nzmynr1502 Updated 4 days ago

"Var mısın iddaya? Yoksa korkar mısın?" dedi alayla. "Varım. Neyine?" düşünmeden cevap vermiştim. Ama korkmamalıydım. Daha çok yaklaştı. Kalbim hıznı artırırken "eğer seni bu okuldan bir ay içerisinde ağlayarak gönderirsem bir gün boyunca kölem olursun ve..." dedi. Kulağıma eğilip sadece benim duyabileceğim bir şekilde devam etti. 

"Benimle birlikte olursun."

Yutkundum. Böyle bir şey olmaması gerekiyordu. Bir kaç adım gerileyip yüzümü inceledi. Aklımdaki düşünceleri atıp sırıttım. Onun yaptığı gibi yapıp yaklaştım. "Eğer ben kazanırsam sende benim bir gün kölem olacaksın ve..." kulağına doğru yaklaşmak için omuzlarına tutundum. Yutkundu. Sesimi sadece onun duyabileceği şekilde ayarlayıp konuştum.

"Bu şehirden de hayatımdan da çekip gidersin."

.............

 "Görmek istemediğin şeylere gözlerini kapata bilirsin. Ama hissetmek istemediğin şeylere kalbini kapatamazsın..." dedi bir anda. Eliyle oynarken devam etti. "Bir yerde duymuştum da." 

İstemsizce kıvrıldı dudaklarım. "Görmek istemediğin şeylere gözlerini kapatırsan senin içini görmek isteyenlere zorluk çıkarmış olursun. Hissetmek istediğin şeylere kalbini kapatamazsın. Zaten kapatsanda bir işe yaramaz. Çünkü biz insanlar hissetmeye kalbimizden başlarız."

.............

"Ben bu melodinin sahibine AŞIK oldum. Onun kusursuz ritmine TUTULDUM . Bir kez daha düşün adam. Bu melodi bu kadar hızlı olmasa düşerdim ben. Çünkü ben nefesin nefesimdeyken artan ritmin melodine yansışına TUTUNDUM...." 


Derin bir nefes aldı verdiğim nefesten. 

"Bu melodiyi bu ritme sen taşıdın güzelim. Aşık olmakta,tutulmakta,tutunmakta sana ait..."

.............

~Aşk ve gurun hikayesiydi onlarınki. Hayatları boyunca gururlarını önde tutanlardı onlar. Ölümü bile göze almışken gururları uğruna sizce aşka karşı koyabilecekler mi?~

firstofall1 firstofall1 Jul 06, 2016
@aliceinwonderland299 un Yarışması'na katılmanızı öneriyorum
-_Dolunay_- -_Dolunay_- Dec 27, 2016
MERHABA ARKADAŞLAR.BENİM DEĞİŞİM ADLI KİTABIMA DA GÖZ ATARSANIZ GERÇEKTEN ÇOK SEVİNİRİM YAZMAYA YENİ BAŞLADIM.UMARIM OKUR VE SEVERSİNİZ.-,-
Lan mal hani kitaplarda Araf ismi yoktu?Kitapin adi Araf lan @Destroy2002
wonderyyy wonderyyy Dec 06, 2016
Olm bu ne sjsndbsj okul mu hapishane koğuşu mu hsjsjs devam et yazarcım süper😘
orkidesever orkidesever May 16, 2016
Başarılar :) sende benim Simyacı adlı hikayemi okur musun
wansjaxel wansjaxel Nov 11, 2016
Kitaplarını yayınlayabilirim. 
               İlgileniyorsan paylaşımlarıma göz atmalısın.