NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ARAF'IN KIZI

ARAF'IN KIZI

862K Reads 42K Votes 72 Part Story
Nazmiye Nur By Nzmynr1502 Updated Apr 11

"Var mısın iddaya? Yoksa korkar mısın?" dedi alayla. "Varım. Neyine?" düşünmeden  cevap vermiştim. Ama korkmamalıydım. Daha çok yaklaştı. Kalbim hıznı artırırken "eğer seni bu okuldan bir ay içerisinde ağlayarak gönderirsem bir gün boyunca kölem olursun ve..." dedi. Kulağıma eğilip sadece benim duyabileceğim bir şekilde devam etti. 

"Benimle birlikte olursun."

Yutkundum. Böyle bir şey olmaması gerekiyordu. Bir kaç adım gerileyip yüzümü inceledi. Aklımdaki düşünceleri atıp sırıttım. Onun yaptığı gibi yapıp yaklaştım. "Eğer ben kazanırsam sende benim bir gün kölem olacaksın ve..." kulağına doğru yaklaşmak için omuzlarına tutundum. Yutkundu. Sesimi sadece onun duyabileceği şekilde ayarlayıp konuştum.

"Bu şehirden de hayatımdan da çekip  gidersin."

.............

 "Görmek istemediğin şeylere gözlerini kapata bilirsin. Ama hissetmek istemediğin şeylere kalbini kapatamazsın..." dedi bir anda. Eliyle oynarken devam etti. "Bir yerde duymuştum da." 

İstemsizce kıvrıldı dudaklarım. "Görmek istemediğin şeylere gözlerini kapatırsan senin içini görmek isteyenlere zorluk çıkarmış olursun. Hissetmek istediğin şeylere kalbini kapatamazsın. Zaten kapatsanda bir işe yaramaz. Çünkü biz insanlar hissetmeye kalbimizden başlarız."

.............

"Ben bu melodinin sahibine AŞIK oldum. Onun kusursuz ritmine TUTULDUM . Bir kez daha düşün adam. Bu melodi bu kadar hızlı olmasa düşerdim ben. Çünkü ben nefesin nefesimdeyken artan ritmin melodine yansışına TUTUNDUM...." 


Derin bir nefes aldı verdiğim nefesten. 

"Bu melodiyi bu ritme sen taşıdın güzelim. Aşık olmakta,tutulmakta,tutunmakta sana ait..."

.............

~Aşk ve gurun hikayesiydi onlarınki. Hayatları boyunca gururlarını önde tutanlardı onlar. Ölümü bile göze almışken gururları uğruna sizce aşka karşı koyabilecekler mi?~

Nazstyles Nazstyles Mar 22
Lan profesör cerrahlar ayda 60000den fazla alıyor buna bir kıyafet mi alınamıyor
ooo_papatya ooo_papatya Mar 13
Kızın annesi ve babası cerrah ama marka kıyafet giyemiyor mu? O nasıl bir dünya. Cerrah bu heeey boru değil 😂
Whezee Whezee Mar 19
3.BÖLÜM YAYINLANDI! HİKAYEMİ OKUYUP DESTEK VERİRSENİZ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM 😊  http://my.w.tt/UiNb/whcYx5EcEB.
Para kokuyorum kısmında gülmeye başladım nerde duracak acaba tabiki kısık bir sesle gülüoyrum
Cok guzel bir hikaye benimde hikayelerime goz atabilirsiniz 👌👍👍
Doremon_54 Doremon_54 Mar 06
Hikayeme göz atar mısınız? Eğer okuduysaniz şimdiden teşekkürler