Pierwsze Spojrzenie

Pierwsze Spojrzenie

100K Reads 9.1K Votes 55 Part Story
xX_Reborn_Xx By xX_Reborn_Xx Completed

Moi rodzice, gdy jeszcze mnie nie było na świecie zaplanowali mi całe życie. Ale los lubi płatać figle i tak właśnie się stało, ponieważ jestem alfą. W sumie, to to nawet poszło im na rękę. Uznali, że moim wybrankiem w którym mam się zakochać będzie nijaki Tayler. Oczywiście również alfa, tak samo jak jego rodzice. Niestety moi i moja siostra to bety. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że mając 17 lat nie widziałam mojego przyszłego męża. Aktualnie mamy kwiecień, czyli początek wiosny. Przez ten czas mam go poznać i jeszcze przed zimą w dniu moich urodzin wyjść za niego za mąż. Przez całe życie wpajano nam, że omegi są złe i niedługo będzie wojna. Ale ja tego nie rozumiem. Skąd możemy wiedzieć, że są źli skoro ich nie znamy. A podobno to ja się zachowuję jak dziecko. Mieszkam w średnim wielkości mieście, którego nawet nie znam nazwy. Najważniejsze jest to, że jest tam bardzo dużo lasów, które się łączą. I jeszcze jeden bardzo ważny element. Rzeczka, której pod żadnym pozorem nie można przekraczać. To jest granica między nami a wygnańcami, czyli omegami. Niektórzy czasem nawet mówią na nich wyklęci. Nie wiem skąd to się wzięło, ale na pewno jest jakaś historia która to wyjaśnia. Mam nadzieję, że kiedyś ją poznam. A teraz idę zmierzyć się z przeznaczeniem. Trzymajcie kciuki i zapraszam do czytania.

#17 - o wilkołakach (3.08.16)

  Zyziaqq Zyziaqq May 28
  A omegi to przypadkiem nie jest najsłabsza ranga wilków? Ale ja się tam nie znam...
  OMyJackey OMyJackey Jul 07
  Angielskie imiona i język polski? To chyba nie pasuje. Jak już robisz angielskie imiona to rób wszystko zagraniczne, taka mała rada na przyszłość. To poprostu nie pasuje do siebie.
  Najlepszy prolog jaki czytałam. Mam nadzieję, że kolejne rozdziały będą równie niesamowite 😍
  chciałbym tylko zgłosić błąd w opisie. 
                 kobiety się nie żenią,kobiety wychodzą za mąż.
  Skoro był najstarszy i najmłodsza to znaczy, że byli w różnym wieku. Jakim cudem wszystkie przeszły przemianę w tym samym czasie?
  Lady_Mee Lady_Mee Jul 09, 2016
  Jak normalnie nie interesują mnie tego typu opowiadania , to twoje jest świetne 💕, mega wciągające.