Mahallenin Ağır Abisi (DELİKANLI)

Mahallenin Ağır Abisi (DELİKANLI)

464K Reads 26.8K Votes 31 Part Story
DİLARA YİĞİT By dlraygt Updated Mar 05

Bizim hikayemiz içimizden biri öldüğünde başlayacak. Ben Hakan Yılmaz. Öyle soyadıma bakmayın; çokta güzel yıkılışlarım olmuştur bu dünyada. Sağlam darbeler yedim küçücük yaşımda. Kanımın, yaralarımın arasında büyüdüm ben.

Bir mahalle var içinde bir çok yaşantının olduğu; İhanet, aldatmak, yaralamak, sevmek, çok sevmek, fedakarlık ve en kötüsü de birini öldürmek. Birini kurban etmek. Ben bu olayların tam ortasındayım.

Ben önce sevdiklerimi, sonra tek tek ölümü kucaklayanım.

Ben aslında namlunun ucuyum.

Bu kitapta ana karakter iki insan değil. Bu kitapta asıl başrol, Ankara'nın sıradan bir mahallesi...

İncirli mahallesinde olan gizemli olaylar, güçlü ve sadık dostluklar, derin ve açığa vurulmamış aşklar,hepimizi dipsiz bir kuyunun sonuna getirecek. 

KÜÇÜK MAHALLENİN BÜYÜK SEVDALARI...

18.04.16

ayata-kitap ayata-kitap 3 days ago
Şiir, Öykü, Roman, Deneme, Araştırma/İnceleme, Güncel Siyaset... Siz yazın biz yayınlayalım, dağıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım... +90(505) 451 3129 / +90(312) 341 5358
Kitabını unutmuştum yeniden başladım yazarcığım vee harikaa yanlız en son bölümde kitabı kaldırıyorum demişsiin😞 Sen bilirsin fakat bence kaldırma boşver sen milleti biz varız be yazarcığım yetmez mii?¿?
Bi evlat asla babasiz yaşayamaz şunu bi aklınıza sokun tamam mı baba olmasa sizde yoksunuz anne olmasa sizde yoksunuz bence bir kizin bunu soylemesi çok saçma çünkü kızların ilk aşkları hep babalarıdır babanın hakkini yemeyin!!!
Azelya tanımasa da,Hakan hatırlamalıydı.Fotoğrafı odasında duruyorken .
Bence bu çok gereksiz bir konu yani anne var anne demeye bin şahit baba var baba demeye bin şahit  o yüzden hem anne hem baban kötü haler oluyor
hayalci67 hayalci67 Feb 15
Kültür deformasyonuna mı uğradık yada yabancılaşmanın dibine mi vurduk hera yunan tanrısı da azelya hangi dilde kullanılıyor,rum asıllı vatandaşlarımızdan mısınız rumca yazarken de türk isimleri kullanıyor musun